Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strenču novada domes Atzinības rakstu pirmo reizi pasniegs valsts svētkos 1

"Ja kāds kaut ko ir pelnījis, tad tā ir skola. Bērni mācās, aiziet uz augstskolu, un tur ir, no kā izvērtēt. Tad vēl psihoneiroloģiskajā slimnīcā atvērta "pusceļa māja". Tas ir notikums visā valstī," spriež nejauši uz ielas uzrunātā strencēniete Sarmīte Kaģe.

 

Strenču un Sedas pilsētas un Plāņu un Jērcēnu pagasta iedzīvotāji, iestādes un kolektīvi vēl pāris nedēļas var domāt, kurš saņems viņu novada domes jauno apbalvojumu - Atzinības rakstu, un var izvirzīt savus kandidātus.

Novada Atzinības rakstu pirmo reizi pasniegs Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītajā pasākumā 17. novembrī Strenču kultūras namā. Apbalvojums savā ziņā arī parādīs gada notikumus novadā.

Pašvaldība aicina Strenču novada iedzīvotājus, uzņēmumus, iestādes un organizācijas laicīgi - ne vēlāk kā divas nedēļas pirms valsts svētkiem - iesniegt pieteikumus kandidātu apbalvošanai novada domes kancelejā vai pilsētu un pagastu pārvaldēs.

Aizvadītajā nedēļā novada dome apstiprināja nolikumu par pašvaldības Atzinības rakstu. Šo apbalvojumu pasniedz iedzīvotājiem vai kolektīviem par ieguldījumu izglītībā, kultūrā, veselībā un sociālajā aprūpē, sportā, pašvaldības un valsts pārvaldes darbā, lauksaimniecībā un citās uzņēmējdarbības nozarēs.

 

Atzinības rakstu piešķir Strenču novada iedzīvotājiem un kolektīviem par godprātīgu, nevainojamu, ilggadīgu darbu, sabiedrisko aktivitāti, pašaizliedzību un ieguldījumu Strenču novada attīstībā un tēla veidošanā. Savus pretendentus var izvirzīt fiziskas personas, novada pašvaldības, valsts institūcijas, sabiedriskās organizācijas un uzņēmumi.

"Viņi var pieteikt personas no Strenču novada, kuras viņu izpratnē būtu īpaši atzīmējamas valsts svētkos un šogad izdarījušas kaut ko vērtīgu, labu un paliekošu," saka novada domes izpilddirektors Aivars Auniņš. Pretendentus izvērtēs novada dome.

Valsts svētku centrālais pasākums novadā šogad notiks Strenčos. "Ir doma, ka valsts svētkos pasākumi būs arī citviet novadā. Piemēram, Jērcēnos un Strenčos rādīsim filmu "Vienīgā fotogrāfija"," informē A. Auniņš.

 

Komentāri 1

prieks

Tas ir cieņas apliecinājums Strenču novadam, ka cilvēkus cildina, jo vai tad nav skaisti, ja Tev par labu darbu izsaka pateicību. Tā turpināt! Bet citiem novadiem arī padomāt par pateicības izteikšanu, ja mums ir nestabila situācija valstī, tad vismaz novada pārvaldei vajadzētu rūpīgāk vērtēt CILVĒKUS un viņu DARBU.

pirms 10 gadiem, 2009.10.29 11:42

Novados