Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strenču novada ģerboņa konkursā savu skici iesniedz arī komisijas loceklis 19

Līdz 17. martam iedzīvotāji var balsot par vienu no četrām Strenču novada ģerboņa skicēm, kuras no konkursā saņemtā plašā darbu klāsta izraudzījās novada domes ģerboņa komisija. Vienas uz balsojumu izvirzītās skices autors ir šās komisijas loceklis, dizainers Agris Dzilna - strencēniešu novadnieks, kurš tagad dzīvo Rīgā.

A. Dzilna "Ziemeļlatvijai" skaidro, ka turpmāk komisijas darbā un arī balsojumā nepiedalīsies, jo tas nav ētiski. Strenču novada domes mājas lapā ievietotajā aptaujā redzams, ka pagaidām tieši viņa darbs (skice, kuras centrā ir priede) saņēmis visvairāk balsu.

Vairāk lasiet otrdienas, 2.marta laikrakstā "Ziemeļlatvija"!

Komentāri 19

Domājošā

Ja no 5 žurijas komisijas locekļiem divi piedalījās ar saviem darbiem, tad-
žurija nav lemttiesīga.
nevar žurijas locekļa darbu izvirzīt publiskai apspriešanai,
jāļauj iedzīvotājiem vērtēt VISUS darbus!
Jārīko ATKĀRTOTS KONKURSS!
Dīvaini-Smiltene saprot, ka ģērbonis nav domāts ne vienai dienai, ne vienam gadam, bet kas Strenčiem par steigu? Neesmu dzirdējusi, ka būtu termiņa ierobežojumi!

pirms 10 gadiem, 2010.03.03 22:35

Fiksais

Tīrie joki- Dzilna uzskata, ka nav etiski piedalīties vērtēšanas komisijas turpmākajā darbā!
Bet, vai bija etiski piedalīties , ja iesniedza savu darbu? Vai bija ētiski to virzīt pie četriem, it kā labākiem? Vai bija ētiski pārējos darbus tautai vispār nerādīt? Piekrītu-konkurss jārīko atkārtoti, citādi izskatās, ka mēs kopējam valdības gājienus!

pirms 10 gadiem, 2010.03.03 22:42

ee

Kāpēc neļauj iedzīvotājiem izlemt/ Kas tas par domes stilu? Ne jau viņiem vien tas ģērbonis piederēs, bet daudz ilgāk. Un tas, ka komisijas loceklis iesniedz savu darbu ir ļoti neētiski... bet tā jau mums pieņemts Strenčos, kungi dara kā patīk.

pirms 10 gadiem, 2010.03.03 23:11

vai acis neredz ko galva dara???

..smejies ne smejies, bet jāsaka laikam būs - tie jau ir Strenči... galēji visu dara nepareizi, neatbilstoši nostādītajiem mērķiem, nolikums ir daudz maz ok, bet darbi pilnīgi pretēji nolikumam! Kur šeit vispār ir loģika! Tas laikam jau ir sindroms ka Latvijā visu dara ne pēc tā kā vajag, bet pēc tā vien kā nu tai konkrētā brīdī ienāk prātā....jāpiekrīt I. Sudrabas kundzei... lielākā daļa kas ir pie lemšanas vienārši nav lemtspējīgi.. pilnīgi neprofesionāļi..

pirms 10 gadiem, 2010.03.04 09:13

???

Vai visas lietas Strenčos tiek šitā bīdītas? Ģērbonis ir tikai redzamā, ne pārāk svarīga daļa, bet kas notiek ar budžeta NAUDĀM, kas ar algām, kas ar plānprātīgajiem projektiem un to finansēšanu, domes kungi un dāmas?
Atbildes, protams, nebūs, jeb būs parastā zākāšanās, pierasts jau :)

pirms 10 gadiem, 2010.03.04 18:21

Neitrālais

Novēroju zākāšanos un nievas pie kritizētājiem. Uz nekonkrētiem apvainojumiem, lietišķu atbildi sniegt nebūtu iespējams.
Rakstiet, runājiet, tieši un precīzi. Jautājumus varat sūtīt uz atbildīgo darbinieku e-pastiem-tie publicēti mājas lapā. Tā arī izdarīju un saņēmu atbildi uz sev interesējošu jautājumu.

pirms 10 gadiem, 2010.03.04 21:15

laikraksts

atbilde ??? komentāros var saredzēt tava prāta degradācijas pazīmes, iepējams ka esi jau degradējies.. ko var stenēt un pūst šeit komentāros... visas iespējas atstāt šo novadu, atrodi to ideālo novadu un uz priekšu ..., slikti kad nedara, slikti arī tad kad dara...ja tik liela intrese ir par budžetu un algām visas iepējas atnākt uz novada domi...tev noteikti kā analfabētam izskaidros un ielies mutē ar karoti, pēc tavas kritikas var spriest ka novada teritorijas attīstība nav nepieciešama...tā tik spriež tie kuri paši līdz ausīm sūdos, kā arī citiem novada iedzīvotājiem novēl tikai grimt sūdos tālāk...??? tevi apmeklējusi melna skaudība ,ka ir kāds kurš vēlās darīt un kuriem arī sanāk....:))

pirms 10 gadiem, 2010.03.08 09:50

foršais

Pievienojos pie laikraksta komentāra, visi ir tik gudri aiz tā zilā ekrāna, bet kad būtu jārunā un jādara tiem kuri kritizē otra darbu, tad jau gan parādītos tas pašu stulbums aktuālais.

pirms 10 gadiem, 2010.03.08 10:50

foršais

Pievienojos pie laikraksta komentāra, visi ir tik gudri aiz tā zilā ekrāna, bet kad būtu jārunā un jādara tiem kuri kritizē otra darbu, tad jau gan parādītos tas pašu stulbums aktuālais.

pirms 10 gadiem, 2010.03.08 10:52

Trakais

Plānprāši lemj par plānprātīgiem projektiem - vai ne tā , bet kur tad skatās tie saprātīgie .....

pirms 10 gadiem, 2010.03.08 15:10

laikrakstam

Un 'pie kura galda domē tad var sastapt Jūs, nedegradētais, pieklājīgais cīnītāj par gaišo nākotni? Ja jau aicināt "atnākt uz domi". Gribētos gan redzēt varoni sejā. Ja Jūs tik ļoti aizskar kritika, tad būs grūti ilgstoši noturēties savā tik ļodzīgajā krēslā:)...

pirms 10 gadiem, 2010.03.09 00:11

Mākslinieks

Nu gan - tēma par māti, komentāri par tēvu. Norēcos par 4 zariem - ir tikai 3, un tie 2 nolauztie (nozāģētie) - Trikāta un Ēvele kuriem ar vajadzēja būt novadā, ja madāmas novada veidošanas laikā nebūtu katra nebūtu iedomājusies, ka ir pasaules naba. Ūūū un indiāņu vigvami Gaujas krastos

pirms 10 gadiem, 2010.03.09 09:18

laikraksts

atbilde laikrakstam, esmu tāds pats novada iedzīvotājs,kā visi pārējie, un diemnžēl man nav krēsla uz kura es varētu ļodzīties:) nezinu vai domē ir galdi pie kuriem var satikt intresējošās personas, bet šajā gadsimta ērā ir kabineti. Pēc tevis var spriest ka esi tālu no mūsdienu ēras:) aizej uz domi un iepazīsties ar tiem galdu ierēdņiem, esmu bijis un uz man intresējošiem jautājumiem esmu guvis atbildes, un tur strādā cilvēki kuri domā par novada nākotni .pirmās degradācijas pazīmes jau ir novērotas, tikai degradējusies persona var tik pārliecinoši smirdēt ar savu komentāru......:))) ha ha ha ja esi tāds soģis, nesteni par savu dzīvi,visas iespējas tev sevi pašam atklāt. Man nav ko slēpt esmu novada iedzīvotājs, kurš reāli domā, neviss sten. K.Krūmiņš

pirms 10 gadiem, 2010.03.09 16:35

Buldozers

Cienījamie ,diskutētāji , nu beidziet taču vienreiz zākāties un apsaukāties , riebjas lasīt , nevienas konstruktīvas domas - tikai nievas un ciniskas piezīmes , tas jau patiesi liecina par dažu cilvēku pagrimumu un degradācijas līmeni .Vispirms kaut ko vajag pašiem izdarīt , lai kritizētu citus . Bet uz domi negribas iet ierēdņu elementāras nepieklājības dēļ.

pirms 10 gadiem, 2010.03.09 18:54

Buldozers

Cienījamie ,diskutētāji , nu beidziet taču vienreiz zākāties un apsaukāties , riebjas lasīt , nevienas konstruktīvas domas - tikai nievas un ciniskas piezīmes , tas jau patiesi liecina par dažu cilvēku pagrimumu un degradācijas līmeni .Vispirms kaut ko vajag pašiem izdarīt , lai kritizētu citus . Bet uz domi negribas iet ierēdņu elementāras nepieklājības dēļ.

pirms 10 gadiem, 2010.03.09 18:54

bozis

Tiem kuri strādā un darba rezultāti ir pārliecinoši ,vienmēr atradīsies kāds skauģis,kas nopels visus pēc kārtas,meklēs savās neveiksmēs,kādu vainīgo, nu ko teikt vairākums cilvēku tādi ir novadā

pirms 10 gadiem, 2010.03.09 20:09

Bīstaties!

Ka neaizrijaties ar savu negatīvismu!
Ar medicīnisko pusi valstī arī nemaz nav tik spīdoši. Kur garantija, ka izārstēs?

pirms 10 gadiem, 2010.03.15 00:39

Novados