Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strenču novadā izveido bērnudārzu ar filiālēm Plāņos un Sedā 1

""Minkāns" tagad esam savā sirdī," pasmaida Strenču novada pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Sandra Āķere.

 

Strenču bērnudārzs oficiāli zaudējis savu mīlīgo vārdu, jo, sākot jauno mācību gadu, novadā iesoļojis citā statusā.

 

Novada dome izveidojusi Strenču novada pirmsskolas izglītības iestādi. Ir reorganizēta Sedas pirmsskolas grupa pie Sedas vidusskolas un Plāņu pamatskolas pirmsskolas grupa, pievienojot tās Strenču pilsētas pirmsskolas izglītības iestādei "Minkāns". Pēc reorganizācijas to gan par "Minkānu" vairs nesauc.

 

Bijušā Valkas rajona teritorijā šādu lēmumu par pirmsskolas izglītības iestāžu reorganizāciju pieņēmis tikai Strenču novads. Tas sasaucas ar jau notikušajām pārmaiņām turienes skolās, jo izveidota arī novada vidusskola ar struktūrvienībām Sedā un Plāņos.

 

Novada bērnudārzā visvairāk audzēkņu ir Strenčos - 71. Sedas pirmsskolas struktūrvienību apmeklē 59 bērni, Plāņu pirmsskolu - 17.

 

Sedas pirmsskolas filiālē bērnudārza vadītājas vietnieces un visas lielās iestādes metodiķes pienākumus pilda Sarmīte Rodziņa. Plāņu pirmsskolā par bērnudārza vadītājas vietnieci strādā Guntra Dūle. Viņa ir arī novada vidusskolas direktores vietniece Plāņos.

 

"Ceram, ka viss būs uz labu un spēsim sadarboties," teic S. Āķere.

Komentāri 1

pareizi

Kopīgi var strādāt radošāk! Arī katra iepriekš atsevišķā "dārziņa" pieredze jāliek kopējā lietā un tā savstarpēji bagātināties. Galvenais- lai labi bērņukiem!

pirms 11 gadiem, 2009.09.16 10:56

Novados