Strenču novadā nākamo meklē izglītības, kultūras un sporta speciālistu

Strenču novada domes Attīstības un plānošanas departamentā sācis strādāt jauns speciālists - projekta koordinators Didzis Sprincis. Pašvaldība viņu izraudzījās konkursa kārtībā.

Projekta koordinatora pienākumi ir Eiropas Savienības struktūrfondu projektu koordinēšana, lielāko tiesu darbs ar infrastruktūras projektu sagatavošanu un īstenošanu, informē Attīstības un plānošanas departamenta speciāliste Līga Čukure.

D. Sprincis ir valmierietis, absolvējis Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultāti, iegūstot ekonomista izglītību.

Viņa iepriekšējā darba vieta bija piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība "Trikāta KS". D. Sprincis tur strādāja par galveno ekonomistu, bet pēc uzņēmumā notikušās reorganizācijas pieteicās Strenču novada domes izsludinātajā konkursā uz projekta koordinatora vakanci.

Tagad Strenču novada dome konkursā meklē izglītības, kultūras un sporta speciālistu. Pretendenti var pieteikties pašvaldībā līdz 4. februārim.

Internetā vairāki komentētāji pauduši izbrīnu, kāpēc konkursa nolikumā kā obligāta ir prasīta tikai augstākā pedagoģiskā izglītība un kā viens cilvēks reāli spēs paveikt amata aprakstā noteiktos daudzos pienākumus un vienlaikus strādāt trīs jomās.

Novados