Strenču pašvaldībā - kadru maiņa 7

Kopš aizvadītās nedēļas Strenču novada domē Attīstības un plānošanas departamentu vada Iveta Ence.

Līdzšinējā departamenta vadītāja Līga Sovere pēc pašas vēlēšanās mainījusi darbavietu, izturējusi konkursu un tagad strādā Valmieras bērnu SOS ciematā par psiholoģi. Pērn vasarā L. Sovere ieguva maģistra grādu psiholoģijā.

"Jau tad, kad sāku strādāt Strenču pašvaldībā, paralēli studēju psiholoģiju un uz nepilnu slodzi strādāju skolā par psiholoģi. Mans līdzšinējais darbs novada domē bija interesants, kolēģi - jauki, tomēr vēlējos strādāt specialitātē, ko tik ilgi studēju," atzīst L. Sovere.

Viņas vietā Strenču novada dome uzaicināja vadīt Attīstības un plānošanas departamentu Ivetu Enci.

I. Ence ir Strenču novada iedzīvotāja. Viņas līdzšinējā darbavieta bija Valmieras pilsētas pašvaldība, kur sākumā I. Ence strādāja Attīstības nodaļā par vides speciālisti, bet pēc tam - Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldē par vides pārvaldības speciālisti.

Pirms darba Valmieras pašvaldībā I. Ence strādāja Valsts meža dienesta Valkas virsmežniecībā par ekoloģi un inženieri vides aizsardzības jautājumos.

Komentāri 7

ieinteresējusies

vai tad pašvaldībai konkurss nebija jāizsludina uz vakanto vietu? Pie mums gan viss notiek savādāk!

pirms 10 gadiem, 2011.03.21 14:21

jauki

malači, strencēnieši, ka paņēmāt savējo un tas nemaz nav slikti "būt pudelēm par korķi", tātad tas nozīmē, ka cilvēks ir ar vispusīgu domāšanu un darīšanu. Valmiera jau nu neturētu dīkdieņus.

pirms 10 gadiem, 2011.03.21 21:33

iesaku

1.Neskaudiet, paši būsiet laimīgāki.
2.Konkurss nav obligāts.

pirms 10 gadiem, 2011.03.22 08:42

Forši

Labi ka savējie! Citādi, tik daudzi aizdevušies prom, ka prieks par katru, kas atgriežas.
Būtu tikai vairāk darba vietu!

pirms 10 gadiem, 2011.03.22 15:04

to ieinteresējusies

pēc likuma pašvaldībām nav jāizsludina konkurss lai pieņemtu darbā, to izsludina tikai tad, ja nespēj sameklēt piemērotu speciālistu. Ja ir piemērots speciālists, tad to likumīgi var pieņemt bez konkursa.

pirms 10 gadiem, 2011.03.25 15:57

Novados