Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sveicam laimējušos “Ziemeļlatvijas” abonentus!

Otrdien laikraksta “Ziemeļlatvija” redakcijā notika otrā pusgada akcijas “Abonē “Ziemeļlatviju” un baudi vasaru” loterija. Akcijas laiks bija no 2. līdz 15. jūnijam.Lai piedalītos loterijā, laikraksts akcijas laikā bija jāabonē uz vismaz trijiem vai sešiem mēnešiem. Balvu fonda kopējā vērtība bija 307 eiro.

Laimīgos izvēlas dators

Izlozes protokoliste Anita Kopštāle informē, ka galveno balvu šoreiz izlozēja starp 62 cilvēkiem, kas laikrakstu abonēja vismaz uz sešiem mēnešiem Valkas vai Smiltenes birojā vai arī Abonēšanas centrā. Mazāko balvu izlozē piedalījās gan sešu, gan trīs mēnešu abonenti, pavisam 110 cilvēki. Izloze notika datorprogrammā  random.org.

 Tieši dators bija tas, kurš izvēlējās laimīgos uzvarētājus. ““Ziemeļlatvija” centīsies sazināties ar visiem uzvarētājiem, lai informētu par balvu saņemšanas iespējām. Ja ar kādu no viņiem sazināties neizdosies, tad šie cilvēki aicināti piezvanīt uz laikraksta redakcijas tālruni 64781276 vai 64720250. Smiltenes puses iedzīvotāji dāvanu kartes varēs saņemt laikraksta Smiltenes birojā, bet valcēnieši attiecīgi Valkas birojā,” skaidro A. Kopštāle.

Blakus stāv veiksme

“Ziemeļlatvijas” galvenā redaktore Ingūna Johansone priecājas ne tikai par tiem, kuri laimējuši balvas, bet arī par pašu izlozes procesu. “Jaunākās tehnoloģijas aizvien vairāk ienāk mūsu ikdienā. Vēl gada sākumā notikušajā izlozē laimīgos abonentus noskaidrojām, no urnas izvelkot lapiņu ar cilvēka vārdu un uzvārdu. Tas prasīja daudz ilgāku laiku. Šoreiz viss izlozes process, ieskaitot protokolu rakstīšanu, noritēja apmēram 10 minūtēs. Ātri, ērti un nekādu cilvēcisko faktoru ietekmes,” smaida I. Johansone. 

Viņa piebilst, ka kārtējo reizi pierādījās – ir cilvēki, kuriem loterijās blakus stāv veiksme. Ar 28. numuru reģistrēto smiltenieti Maiju Puriņu dators izvēlējās divas reizes. “Priecājamies, ka vairākiem mūsu lasītājiem varējām sarūpēt dāvanas Vasaras saulgriežu svētkos. Ceram, ka viņi vienmēr būs kopā ar mūsu laikrakstu. Novēlu, lai visās mājās ienāk svētku noskaņa, lai smaržo meijas, ir gards siers un nedaudz alutiņa. Priecīgus svētkus!” lasītājiem vēl galvenā redaktore un visa “Ziemeļlatvijas” saime.

LOTERIJAS UZVARĒTĀJI

Galvenā balva – laikraksta “Diena” Mājas komplekta abonements 6 mēnešiem 71 eiro apmērā: Armandam Kļimovičam (Smiltenes pagasts) un Annai Makevitai (Valka)

Dāvanu karte veikalā “MājaiDārzamAtpūtai” 20 eiro vērtībā: Aijai Elmanei (Smiltene), Lūcijai Markusai (Valka) un Pēterim Putirskim (Smiltenes novada Bilskas pagasts)

Dāvanu karte veikalā “Piens” 15 eiro vērtībā: Rasmai Treijerei (Valkas novada Zvārtavas pagasts), Maijai Puriņai (Smiltene), Birutai Kriķei (Valka), Ivitai Aumeisterei (Valka) un Ainai Plētienai (Smiltene)

Dāvanu karte aptiekā “Ābola aptieka Nr.1” 15 eiro vērtībā: Maijai Puriņai (Smiltene) un Aijai Rutkovskai (Valka)

Novados