Swedbank modernizē bankomātu tīklu – atjaunoti 86 aparāti, tostarp Smiltenē, Valmierā un Cēsīs

Swedbank pagājušajā gadā ir modernizējusi bankomātu tīklu Latvijā, nomainot 86 aparātus uz jaunākiem. Turklāt Swedbank paplašināja iemaksas un izmaksas vietu skaitu, daudzās vietās uzstādot jaunos daudzfunkcionālos aparātus. Kopumā iemaksas vietu skaits palielināts par 7, bet izmaksas par 9 vietām. 

Swedbank Latvijā piedāvā lielāko bankomātu tīklu - 120 aparātus, kuros var iemaksāt naudu, un 360 aparātus, kuros var izņemt naudu. 

Jaunie daudzfunkcionālie aparāti, kuros var gan izņemt, gan iemaksāt naudu, kā arī apmaksāt vairāku uzņēmumu rēķinus, pērn uzstādīti daudzās Latvijas pilsētās – Rīgā, Madonā, Gulbenē, Valmierā, Jēkabpilī, Preiļos, Kuldīgā, Liepājā, Jelgavā, Ventspilī, Dobelē, Daugavpilī, Rēzeknē, Cēsīs, Aizkrauklē un Smiltenē.

„Mūsdienās cilvēki banku lieto sev ērtākā veidā. Skaidras naudas darbību īpatsvars turpina samazināties, bet, ja to dara, cilvēki vēlas pakalpojumu izmantot sev ērtā laikā un vietā. Jaunie bankomāti faktiski ir daudzfunkcionāli pašapkalpošanās punkti dažādām klientu vajadzībām. Līdz ar bankomātu tīkla modernizāciju iemaksas un izmaksas vietu skaits ir arī pieaudzis,” saka Mārtiņš Drusts, Swedbank Ārrīgas reģiona vadītājs.

Novados