Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tikai "Ziemeļlatvijā"! - Strenču novada dome aicina ministriju mainīt likumu 10

Strenču novada dome vērsīsies Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijā un Latvijas Pašvaldību savienībā ar ierosinājumu izmainīt likumu "Par pašvaldībām". "Mūsu mērķis ir optimizēt pašvaldības administrācijas darba un finanšu līdzekļu izlietošanu," skaidro Strenču novada domes priekšsēdētājs Jānis Pētersons.

Ne visi Strenču novada deputāti atbalsta lēmumu.

Par problēmām un to risinājumu Strenču novadā lasiet rītdienas, 4. novembra, laikrakstā "Ziemeļlatvija"!

Meklējiet laikrakstu preses tirdzniecības vietās, bet  izdevīgāk ir abonēt!

Jau šobrīd var abonēt laikrakstu nākamajam gadam.

Avīzes cena paliek nemainīga, pastāvīgajiem abonentiem - atlaide.

>>> Abonēšanas piedāvājumus meklējiet ŠEIT! 

Komentāri 10

Es

Es nesaprotu, ja vēlies optimizēt finanšu līdzekļu izlietošanu, samazini sev un savai "boy frend" algu. Tad nevajadzēs mainīt likumu.

pirms 9 gadiem, 2010.11.03 14:36

Strencis

Novada dome pilnīgi nedomā par saviem iedzīvotājiem. Pamēģiniet dabūt kādu izziņu- Jums būs jābrauc uz Strenčiem un tad tas aizņems vairākas reizes , sastapsieties ar darbinieku neiejūtīgo attieksmi , birokrātiju , staigāsiet no mājas uz māju un no kabineta uz kabinetu .Administrācija nedomā par iešanu pretīm iedzīvotājiem . Domāju - pārvaldnieka funkcija arī ir saskarsmē ar lauku iedzīvotājiem .

pirms 9 gadiem, 2010.11.04 09:21

Strencim

Ja jau tu esi Strencis, kādēļ tev jābrauc uz Strenčiem pēc izziņas. Tad jau tu vari ērti aiziet ar kājām?
Un ne jau pārvaldnieki izsniedz izziņas...

pirms 9 gadiem, 2010.11.04 16:23

Uh

Uh, kā cīnāmies pret pārmaiņām!
Izdzīvos, kas mainīsies!
Paši esam iesīkstējuši, jo negribam neko izmainīt. Domes "galva" taču redz, kas viņam vajadzīgs, kas dublējas, no kā atteikties.
Vai to var izlemt Rīgā, sēžot birojā pie galda?
Beidziet cepties !

pirms 9 gadiem, 2010.11.05 10:35

karsti

Nu protams, Pētersons & co dara visu, lai varu pārņemtu pilnīgā, bezierunu kontrolē. Darīts tiks vēl un vēl, līdz tiks atlaisti, pazemoti un "iznīcināti" visi, kas šiem kampējiem kaut ko iebildīs un nelīdīs bez ziepēm. Cilvēku - iedzīvotāju intereses, ko Jūs, tas kungu acīs ir pilnīgi nenozīmīgi. Ja kāds domā, ka tas pats Jaunklidža nams uzcelts, lai tautai būtu, kur pulcēties, maldās. Pēc noteiktā termiņa 12 mēneši pielietojums ēkai radikāli tiks mainīts un arī īpašnieks. HA hA ha. Bet tas jau nav būtiski. Viens otrs riktīgi uzvārīsies no domes kungiem. Apvemties un pretīgi...

pirms 9 gadiem, 2010.11.05 12:08

Strenčiem

Paši vainīgi, ka nepalikāt pie Valkas. Tur lietas kārtojas daudz jēdzīgāk. Jums tur darbojas tie, kas neko no pašvaldībām nesaprot, bet tos, kas saprot, cenšas nobīdīt malā.

pirms 9 gadiem, 2010.11.08 12:52

Ak, ak...

Nu Valkā iet 100x trakāk! Kādas muļķības rakstāt!

pirms 9 gadiem, 2010.11.08 18:40

No Plāņiem

Izstaigājam pētidami visus iespējamos novadus. Palikam tur, kur mūsējai solija mūžīgo darbavietu un kur vairāk vareja saņemt par apvienosanās izpēti. Bet nu ātri viss ir tu- tū!
Par saprašanu?- tas ir cits stāsts...

pirms 9 gadiem, 2010.11.08 22:10

Zinātājš

Par saprašanu. Strenči ātri vien saprata , kas ir kas!

pirms 9 gadiem, 2010.11.10 19:43

Novados