Tikai "Ziemeļlatvijas" abonentu "Dzīvespriekam"

Žurnālā “Dzīvespriekam” decembrī  – satrauktā Ziemassvētku gaidīšanas noskaņā. Četras adventes svētdienas ir laiks, kad iedegt sveci, padomāt un pārdomāt par aizejošo gadu, gatavot rotājumus eglītei un dāvanas. Žurnālā daudz padomi un idejas - kā sagaidīt svētkus bez stresa.  

Intervija ar dziesminieku Normundu Jakušonoku. Viņš pats saka, ka “katrā cilvēkā ir dievišķais un velnišķais.” Normunds stāsta par savām kaislībām, emocijām, praktiskumu un radošumu. 

Burātājs Jānis Preiss šogad meta izaicinājumu Baltijas jūrai. Mērķtiecība, neatlaidība un uzņēmība – tie ir vārdi, kas raksturo sportistu. Viņš uzskata, ka Latvija varētu kļūt par vindsērfinga lielvalsti. 

Ja Ziemassvētku noskaņa kavējas dabā – nav aukstuma un pietrūkst sniega, to itin labi var sameklēt arī kādā brīnišķīgā koncertā vai izrādē. Dažādām gaumēm un dvēseles noskaņojumiem koncerti gan dievnamos, gan lielās hallēs, gan teātros. 

Decembra žurnāls ir bagāts ar praktiskiem padomiem - 

 - par ēšanu un pārēšanos svētku sakarā; par to kā rotāt māju; 

par to, kādas krāsas sveces deg un uzmanīt, lai tās ir drošas; 

par to kādu eglīti – mākslīgu, mežā cirstu vai stādaudzētavā audzētu izvēlēties;

par putniņu barošanu; 

par līdaku makšķerēšanu;

 par dzīvnieku vakcinēšanu.  

Un visi darbi jādara ievērojot Mēness fāzes, tad efekts būs redzamāks. “DzīvesPriekam” piedāvā sertificētas astroloģes Aijas Austrumus sastādīto darbu kalendāru, ievērojot Mēness fāzes.

Novados