Tiksies ar iedzīvotājiem Plāņos 4

Nākampirmdien, 14. martā, Plāņu pagasta tautas namā pulksten 14 notiks iedzīvotāju tikšanās ar Strenču novada domes vadību un speciālistiem, kā arī notiks novada teritoriālā plānojuma apspriešana.

Strenču novada domes priekšsēdētājs Jānis Pētersons aicina iedzīvotājus izmantot šo iespēju, jo ne jau katru dienu viņiem ir iespēja ierasties Strenču novada domē. Šoreiz uz tikšanos ieradīsies ne vien J. Pētersons, bet arī domes izpilddirektors Aivars Auniņš.

Reizēs, kad novada pašvaldībās ierodas vadība un administrācijas pārstāvji, parasti vislielākā atsaucība ir Sedā, cilvēki aktīvi ir arī Plāņos un Jērcēnos. Savukārt visneaktīvākie ir jērcēnieši.

Komentāri 4

ance

...Reizēs, kad novada pašvaldībās ierodas vadība un administrācijas pārstāvji, parasti vislielākā atsaucība ir Sedā, cilvēki aktīvi ir arī Plāņos un Jērcēnos. Savukārt visneaktīvākie ir jērcēnieši...
Nu ļoti "sakarīgi" uzrakstīts...

pirms 10 gadiem, 2011.03.08 09:52

no laukiem

Un ja vēl izlasa pirmo rindkopu tad tā bilde paliek pavisam neskaidra.Tad nu es ar netiku gudrs kuram tad nav tās iespējas ierasties novada domē.Vai Pētersonam arAuniņu,kuriem tas it kā ietilpst darba un amata pienākumos vai pārējiem mirstīgajiem ?Karpovas šedevru lasot rodas iespaids ka citās dienās, izņemot 14.martu ceļš līdz novada domei ir slēgts.Varbūt kāds man šito lietu var apskaidrot?

pirms 10 gadiem, 2011.03.08 13:25

no laukiem

Nu ļoti atvainojos. Gadījās neliels misēklis.Runa nav par pirmo, bet otro rindkopu.

pirms 10 gadiem, 2011.03.08 13:31

Novados