Trikātas pamatskolas zālei būs jauni paneļi 2

Trikātas pamatskolas aktu zālei izgatavos jaunus koka paneļus veco, zāles renovācijas laikā noplēsto vietā.

"Pašvaldība izsludinājusi konkursu par jaunu paneļu izgatavošanu. Šobrīd pieteikušās trīs firmas. Drīz tiks izskatīti piedāvājumi, un no tiem iepirkuma komisija izvēlēsies labāko," informē Trikātas pagasta deputāts Ando Krūze.Paneļu izgatavošanai pašvaldība izlietos daļu no atlikušā valsts investīciju finansējuma Trikātas pamatskolas aktu zāles renovācijai. Pavisam šim objektam valsts investīcijās piešķirti 35 tūkstoši latu. Jau informējām, ka daudzu Trikātas pagasta iedzīvotāju un skolas absolventu sašutumu izraisīja pagasta padomes priekšsēdētājas Cildas Purgales lēmums noņemt aktu zāles vecos paneļus. Ne viens vien trikātietis tos uzskata par 1938. gadā celtās skolas simbolu. "Vienīgā kļūda tomēr bija tā, ka priekšsēdētāja iepriekš neapspriedās ar citiem," tagad secina A. Krūze. Izpētot noņemtos paneļus, atklājies, ka tie ir sliktā stāvoklī un nav no ozolkoka, kaut gan tādu informāciju glabā vēstures liecības. Iespējams, paneļi nomainīti kara vai pēckara gados.Ir plānots jaunos paneļus pielikt pie skolas zāles sienām līdz Trikātas skolas 70 gadu jubilejas sarīkojumam, kas notiks nākamā gada vasarā.

Komentāri 2

Bomzis

Viss sākotnējais ir bijis sviests, jo beigu beigās paneļi izrādās kaut kad pēc kara ir jau mainīti un nebija ozolkoka. Bet kā naudas dalītājs jau zināju ka tos paņeļus atliks atpakaļ, līdz ar to visiem "***..iem" un "piņņātājiem" par tēmu ir čušssssss. Piekakāja internetu un tolka nekāda.

pirms 13 gadiem, 2007.12.20 22:44

novadniece

Man liels prieks par īstajiem trikātiešiem, kas tomēr nenobijās cīnīties par skolas zāli. Kaut arī skola pēc Cildas kundzes vārdiem , nav arhitektūras piemineklis, tomēr tiem kas ir šajā skolā mācījušies, tā ir daudz kas vairāk.Ne jau pirmo gadu priekšsēdētāja dzīvo Trikātā un tie paši iedzivotāji jau viņu ievēlēja, nu tad vajadzēja tomēr rēķināties ar viņu domā. Nu tas jau apmēram tas pats, kā tagad Trikāta pievienosies Brenguļiem pēc pašvaldību reformas. Tā viegli un atdosim skaisto, ar vēsturi bagāto Trikātu alus brūzim :)

pirms 13 gadiem, 2008.04.17 15:45

Novados