Trūcīgos Palsmanē gaidīs “Mūsmājās”

Septembrī palsmanieši būs bagātāki ar jaunu labiekārtotu vietu. Daudzdzīvokļu mājā "Dūjiņas" vienistabas dzīvoklī, kas atrodas pirmajā stāvā, pašvaldība atklās sociālās palīdzības istabu "Mūsmājas".

Dzīvokļa rekonstrukcijai nesen ir pielikts punkts. Darbus veica Smiltenes firma SIA "Puksts". Līdz ar to projekts "Sociālās palīdzības istabas "Mūsmājas" izveide" ir noslēdzies.

"Pēc remonta tur ir ļoti skaisti," celtnieku paveikto vērtē Smiltenes novada sociālā darbiniece Palsmanes pagastā Ilze Mize.

"Mūsmājās" pēc atvēršanas gaidīs pagasta trūcīgos un maznodrošinātos iedzīvotājus. Viņi tur varēs saņemt dažādu organizāciju atsūtīto vai iedzīvotāju ziedoto lietoto apģērbu un Eiropas Komisijas sagādātās bezmaksas pārtikas pakas, ko līdz šim dalīja Palsmanes pagasta pārvaldes telpās.

"Sociālās palīdzības istabā trūcīgās un maznodrošinātās ģimenes varēs arī izmazgāt veļu, jo tur ir veļas mašīna, kā arī varēs izmantot dušas pakalpojumus," piebilst I. Mize.

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka Palsmanes pagasta pārvalde šo projektu īstenoja, lai iedzīvotāji sociālo palīdzību saņemtu ērtos apstākļos. Projekta īstenošanai pagasta pārvalde piesaistīja Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzfinansējumu (5019,07 lati) un Smiltenes novada domes līdzfinansējumu (3145,27 lati).

Novados