Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina dalībai Valkas novada mākslinieku darbu izstādē

Valkas novadpētniecības muzejs organizē Valkas novada mākslinieku darbu 15. izstādi. Šogad tās nosaukums ir „Uz viļņa…”.
Izstādē var piedalīties jebkurā žanrā strādājoši mākslinieki ar vienu darbu, kas līdz šim nav eksponēts. Muzejs aicina piedalīties visus māksliniekus, kas dzīvo vai ir kā citādi saistīti ar Valkas novadu. 

Lūdzam darbus izstādei iesniegt līdz 2014. gada 28. martam Valkas novadpētniecības muzejā – Valkā, Rīgas ielā 64; darba dienās plkst. 800 – 1700 .
Izstāde „Uz viļņa…” būs atvērta muzeja Izstāžu zālē no 5. aprīļa līdz 10. maijam. Izstādes atklāšana paredzēta 2014. gada 5. aprīlī plkst. 15.00. 
Lai apzinātu un vienotu novada māksliniekus, kā arī rosinātu viņus radošam darbam, Valkas novadpētniecības muzejs regulāri rīko izstādes. Visi vienkopus tiek aicināti uz tradicionālo izstādi pavasara ieskaņā.

Pirmā Valkas rajona mākslinieku darbu izstāde notika 1993. gadā Valkas mākslas skolā, pēc tam kad ar Cimzes fonda atbalstu Valkas rajona mākslinieku grupa kādu laiku strādāja Latvijas Mākslinieku savienības jaunrades namā Dubultos, Jūrmalā. Turpmākās izstādes rīko Valkas novadpētniecības muzejs.

Mūsdienu dzīves spraigais ritms piedāvā dažādus izaicinājumus un liek rīkoties nekavējoties, lai varētu sajusties, ka „esi uz viļņa”. Iespējams, kādam māksliniekam piedalīšanās izstādē „Uz viļņa…” radīs šo sajūtu.

Valka