Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina iedzīvotājus izteikt priekšlikumus par Valkas novada attīstības programmu 6

"Šobrīd notiek darbs pie Valkas novada attīstības programmas 2010. - 2016. gadam," portālu ziemellatvija.lv informē Valkas novada domes Attīstības un plānošanas nodaļas Teritorijas plānošanas daļas teritorijas plānotāja Kristīne Salniņa.

Viņa paskaidro, ka šobrīd ir izstrādāta pirmā redakcija šādām programmas daļām: * Pašreizējās situācijas raksturojums un analīze (situācijas apzināšana); * Stratēģiskai daļai - noteikti novada mērķi, uzdevumi, prioritātes, funkcionālās zonas, izstrādāta SVID analīze; * Izstrādes stadijā ir Valkas novada investīciju plāns turpmākajiem 4 gadiem

Kā arī notikušas divas vadības un darba grupas sanāksmes, kur pārrunātas un apspriestas iepriekšminētās lietas. Vienlaicīgi norit aktīvs darbs arī pie programmas otrā posma izstrādes - stratēģiskās daļas.

"Valkas novada attīstības programmu - esošās situācijas raksturojumu, novada prioritātes, mērķus un uzdevumus, funkcionālās zonas, SVID analīzi; investīciju plānu - izstrādes stadijā interesenti jau var iepazīt," norāda K. Salniņa. SĪKĀK ŠEIT!

"Gaidām iedzīvotāju komentārus, ieteikumus, papildinājumus, priekšlikumus un labojumus. Savus priekšlikumus un labojumus var izteikt līdz 2010. gada 6. jūnijam, sūtot tos uz e-pastu [email protected], zvanot pa tālruni 64707490, vai arī ierodoties personīgi Valkas novada domes Attīstības un plānošanas nodaļā, Semināra ielā 9, 1 stāvā, 4. vai 5. kabinetā," aicina K. Salniņa.

Komentāri 6

nu ja

kamēr apzināsies, kamēr izplānos, 2016. klāt!!!

pirms 9 gadiem, 2010.05.21 10:40

man ir priekšlikums - pašvaldību iestādēm turpmākajos gados ierobežot nelietderīgu birokrātisku papīru ražošanas funkciju, tā vietā pievērsties sabiedrībai aktuāliem darbiem

pirms 9 gadiem, 2010.05.21 11:55

zzs

to 21.05.2010. 11:55:18

Varbūt varētu konkretizēt, kādus birokrātiskus papīrus, kas tos ražo un kuri tad būtu tie sabiedrībai aktuālie darbi, varbūt prioritārā kārtībā nosauc, varbūt, ka arī ņems vērā Tavus priekšlikumus, tikai nomotivē, nevis vispārīgā veidā.

pirms 9 gadiem, 2010.05.21 20:58

to zzs

vārds "nomotivēt" nav raksturīgs latviešu valodā, pareizāk būtu - motivēt...

pirms 9 gadiem, 2010.05.22 10:09

to zzs

birokrātiski papīri - stratēģijas, koncepcijas, plāni, programmas, SVID analīzes, ex-ante ziņojumi un citi papīri, ko latviešiem ir tendence radīt, bet ne ievērot. atstāt pliku investīciju plānu un teritoriālo plānojumu, viss. ja gribas skaistas frāzes izmantot, paņemt Latvijas attīstības plānu un palasīt, izkopēt publiskajām uzrunām.

sabiedrībai aktuālie darbi - novirzīt naudu, kas tiek tērēta šādu papīru ražošanai (algai, administratīviem resursiem) uzņēmējiem, lai līdzfinansētu darba vietas (motivācija - uzņēmējiem būs nodokļi jāsamaksā, taču arī padomās par turpmāko nodarbinātību), apmaksāt mācību grāmatu iegādi skolām (motivācija - lai taču ir normāli apstākļi, lai tie bērni sasniedz dzīvē kaut ko), salabot vismaz vienu ielu Valkā (motivācija - lai pa to var izbraukt cauri pilsētai, nenolaužot riteņus), utt.

pirms 9 gadiem, 2010.05.23 11:24

burta kalps

to zzs 23.05.2010. 11:24:54

Likuma Par pašvaldībām 14. pants 2. daļa:
"Lai izpildītu savas funkcijas, pašvaldībām likumā noteiktajā kārtībā ir pienākums:
1) izstrādāt pašvaldības teritorijas attīstības programmu un teritorijas plānojumu, nodrošināt teritorijas attīstības programmas realizāciju un teritorijas plānojuma administratīvo pārraudzību"

pirms 9 gadiem, 2010.05.30 08:55

Valka