Aicina iesniegt ierosinājumus Valkas novada domei 3

Valkas novada dome līdz 5. oktobrim aicina juridiskas personas, valsts un pašvaldības iestādes, sabiedriskas organizācijas un to apvienības, kā arī fiziskas personas iesniegt ierosinājumus apbalvošanai ar novada domes Atzinības rakstiem.


Kā allaž, Atzinības rakstus pasniegs 18. novembrī - Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītajā svinīgajā pasākumā Valkas pilsētas kultūras namā.

Saskaņā ar Nolikumu Atzinības rakstus var piešķirt gan fiziskām, gan juridiskām personām par nozīmīgiem sasniegumiem tautsaimniecības, izglītības, veselības aprūpes, kultūras, sporta, nevalstisko organizāciju un pašvaldības darba jomās, kā arī par ieguldījumu novada attīstībā un popularizēšanā.

Novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Inguna Medne norāda, ka ierosinājumā par izvirzīto kandidātu sniedzamas šādas ziņas: par fizisko personu – vārds, uzvārds, dzīves un darbavieta vai nodarbošanās; par juridisko personu – pilns kolektīva nosaukums, vadītājs un adrese; raksturojums vai dzīves apraksts par apbalvojamo un viņa nopelniem Valkas novadā vai sadarbībā ar Valkas novadu; motivācija apbalvojuma piešķiršanai.

Ierosinājums jāparaksta juridiskas personas paraksta tiesīgai personai, norādot organizācijas nosaukumu, adresi un tālruņa numuru. Ja ierosinājumu iesniedz fiziska persona, tad nepieciešams norādīt savu vārdu, uzvārdu, nodarbošanos un adresi.

Motivētos iesniegumus apbalvojumu piešķiršanai var iesniegt novada domes priekšsēdētāja sekretariātā Semināra ielā 9, Valkā, vai sūtot pa elektronisko pastu uz adresi [email protected].     

Komentāri 3

Papucis

Lai Valkas novada bērnu vecākiem skolās būtu iespējams izmantot - e-klasi vai Mykoob"u noderētu - novada mēroga projekts. Tādējādi arī mazāk situētie vecāki varētu labāk sadarboties ar skolām.

pirms 7 gadiem, 2013.09.09 13:03

4. Reihs

Ieteikums, Krauklimm pārstāt sūkt Eiropas projektu naudu, savām interesēm!!!

pirms 7 gadiem, 2013.09.11 06:45

kāpēc?

Ja tā arī ir,tad kas tur slikts? Vismaz kāds to naudu dabū un kaut nedaudz,bet arī apkārtējie kādu kumosiņu dabū.

pirms 7 gadiem, 2013.09.11 17:18

Valka