Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pārkārtot autobusa maršrutu iedzīvotāju ērtībai 2

Šī gada 17. janvārī Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis ir nosūtījusi vēstuli Valsts SIA “Autotransporta direkcijai” un SIA “VTU Valmiera” par autobusa maršruta pārkārtošanu iedzīvotāju ērtībai.

Sakarā ar to, ka ar 2017. gada 1. maiju tiek reorganizēta Valsts ieņēmumu dienesta (VID) struktūrvienība Valkā, vēl vairāk aktualizējas jautājums par ērtu nokļūšanu Valmierā ar sabiedrisko transportu tiem iedzīvotājiem, kuri dzīvo Valkā, bet strādā Valmierā. Pēc 1. maija katru dienu uz Valmieru būs jābrauc 15 VID darbiniekiem, no kuriem 7 nav privātās automašīnas. 

Valkas novada domē ir vērsušies arī AS “Valmieras stikla šķiedra” pārstāvji ar aicinājumu risināt jautājumu par valcēniešiem ērtāku nokļūšanu uz darbu Valmieras stikla šķiedrā. Samērā daudzi Valkas iedzīvotāji strādā arī citās institūcijās Valmierā, piemēram, Vidzemes slimnīcā. 

Lielākajā daļā šajās institūcijās darbs sākas plkst. 8.00 vai 8.15. Tādēļ būtu loģiski vai nu pārkārtot esošo autobusu maršrutu tā, lai viens no autobusiem Valmierā pienāktu plkst.7.30 vai 7.45 vai arī izveidot jaunu maršrutu. Tāpat Valkas novada domes priekšsēdētājs V.A.Krauklis aicina apsvērt iespēju, lai šim autobusam tiktu izveidota pieturvieta VID ēkas rajonā un pie AS “Valmieras stikla šķiedra”, kā arī piedāvāt iegādāties mēnešbiļeti par izdevīgāku cenu.

“Skaidrs, ka darbaspēka kustība kļūst arvien mobilāka un cilvēki izvēlās dzīvot vienā pilsētā, bet strādāt citā. Tādēļ ir ļoti svarīgi radīt tādus apstākļus, lai tas būtu iespējams, pielāgojoties gan darbiniekiem, gan uzņēmējiem. Šī jautājuma izskatīšanā ceram uz sapratni un pretimnākšanu, jo maršruts patiešām ir pieprasīts un tiks reāli izmantots,” komentē Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis. 

Vēstules teksts:

Valsts SIA “Autotransporta direkcija”

Vaļņu ielā 30

Rīgā, LV – 1050

[email protected]


SIA “VTU Valmiera”

“Brandeļi”, Brandeļos, Kocēnu pagasts

Kocēnu novads, LV – 4220

[email protected]


Par autobusa maršruta pārkārtošanu iedzīvotāju ērtībai

Tā kā ar 2017. gada 1. maiju tiek reorganizēta Valsts ieņēmumu dienesta (VID) struktūrvienība Valkā, vēl vairāk aktualizējas jautājums par ērtu nokļūšanu Valmierā ar sabiedrisko transportu tiem iedzīvotājiem, kuri dzīvo Valkā, bet strādā Valmierā. Pēc 1. maija katru dienu uz Valmieru būs jābrauc 15 VID darbiniekiem, no kuriem 7 nav privātās automašīnas. 


Valkas novada domē ir vērsušies arī AS “Valmieras stikla šķiedra” pārstāvji ar aicinājumu risināt jautājumu par valcēniešiem ērtāku nokļūšanu uz darbu Valmieras stikla šķiedrā. Samērā daudzi Valkas iedzīvotāji strādā arī citās institūcijās Valmierā, piemēram, Vidzemes slimnīcā. 


Lielākajā daļā šajās institūcijās darbs sākas plkst. 8.00 vai 8.15. Tādēļ būtu loģiski vai nu pārkārtot esošo autobusu maršrutu tā, lai viens no autobusiem Valmierā pienāktu plkst.7.30 vai 7.45 vai arī izveidot jaunu maršrutu. Tāpat aicinām apsvērt iespēju, ka šim autobusam tiek izveidota pieturvieta VID ēkas rajonā un pie AS “Valmieras stikla šķiedra”, kā arī piedāvāt iegādāties mēnešbiļeti par izdevīgāku cenu.


Cerot uz sapratni - 


Valkas novada domes priekšsēdētājs V. A. Krauklis


Komentāri 2

tofiks4x4

Tad pie reizes vajag arī uz Igauniju maršrutu, lai valcēnieši var doties strādāt dziļāk Igaunijā :)

pirms 3 gadiem, 2017.01.18 10:54

tevs.pestitajs

VID jau varēja organizēt saviem privātmikriņu. Mums valstī tāpēc viss slikti nodokļu ziņā, jo iepazīt nodokļu inspektoru esot vieglāks par vieglu. Īpaši Rīgā, vakaros 11. tramvaja maršrutā. Ar ko rīdzinieki arī nodarbojas. Daži uzņemēji atbrauc ar džipiem, iesēžās tramvajā un izbrauc apli. Vai izdodas apburt kādu VID darbinieci tas protams atvērts jautājums.

pirms 3 gadiem, 2017.01.18 14:47

Valka