Aicina pieteikt pretendentus ģimenes svētkiem Valkā

Sestdien, 17. maijā no pulksten 10.00 līdz 17.00 Lugažu laukumā notiks ģimenes svētki. Pasākumu jau otro gadu rīko "Jaunās paaudzes", Valkas - Lugažu evaņģēliski luteriskās un Valkas Septītās dienas adventistu draudzes sadarbībā ar Latvijas Sarkanā Krusta Valkas rajona komiteju.

Svētku rīkošanā aicinātas piedalīties iestādes, uzņēmumi un iedzīvotāji iesakot pretendentus šādās nominācijās: Zelta pāris, kuri kopdzīvē nodzīvojuši ne mazāk kā 50 gadus; Lielā ģimene, kurā aug ne mazāk kā pieci bērni; Talantīgā ģimene; Pašaizliedzīgā ģimene, kura palīdz ekstremālās un krīzes situācijās un Sabiedriskā ģimene, kura izpaužas dažādās sabiedriskās aktivitātēs.

 

Pieteikumā jānorāda vārds, uzvārds, adrese, telefons, nominācija un īss apraksts ar pamatojumu. Pieteikumus līdz 23. aprīlim var sūtīt LSK Valkas rajona komitejai Valkā, semināra ielā 23 ar norādi "Ģimenes svētku konkursam". Anketas pretendentu pieteikšanai var saņemt LSK Valkas rajona komitejā vai arī Valkas domes Sociālajā dienestā Valkā, Rūjienas ielā 3D.

 

No aprīļa sākuma līdz 10. maijam veikalos "Elvi" un "Vēlme" būs uzstādītas ziedojumu kastes ar norādi "Ģimenes svētkiem".

Valka