Aicina pieteikties lieciniekus

Laikraksta portālā www.ziemellatvija.lv izlasāmi vairāki komentāri par ceļu satiksmes negadījumu Valkā pie veikala "Maxima", kad atpakaļgaitā braucoša automašīna notrieca gājēju.

Portāla apmeklētāja ar niku "aculieciniece" raksta: "Minētā vieta ir iela. Mašīna brauca ārā no stāvlaukuma, bet cietušais atradās jau uz braucamās daļas. Stāvlaukums ir bruģēts, bet asins peļķe bija redzama uz asfalta. Arī pats cietušais neatradās uz bruģa. Pati ar savām acīm redzēju, kur viņš gulēja. Arī ja viņš būtu notriekts stāvlaukumā, kas viņam tur bija ko darīt, ja viņš ir bez mašīnas un knapi turas kājās? Stāvlaukums ir domāts mašīnu novietošanai, un cilvēki tur atrodas, ja iekāpj vai izkāpj no auto. Pastaigām ir domātas ietves un braucamo daļu normāli cilvēki šķērso pa gājēju pāreju. Tagad dēļ viena asociāļa būs nepatikšanas. Skumji."

Valkas rajona Policijas pārvaldes inspektore Laima Sviķe aicina ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus zvanīt uz policiju pa tālruņiem 64781800 (dežūrdaļa) vai 64781816 (ceļu policija) vai arī ierasties policijā personīgi, jo tas var palīdzēt ierosinātās krimināllietas izmeklēšanai.

Sazinoties ar Vidzemes slimnīcas Valmierā sabiedrisko attiecību konsultanti Benitu Brilu, "Ziemeļlatvija" uzzināja, ka avārijā cietušais joprojām atrodas intensīvās terapijas nodaļā un viņa veselības stāvoklis ir smags.

Valka