Aicina pieteikties Valkas novada Talantu konkursam

16.aprīlī Valkas pagasta saieta namā „Lugažu muiža" norisināsies vietējās biedrības „Traktorciems" organizēts Valkas novada iedzīvotāju Talantu konkurss.

Biedrības "Traktorciems" priekšsēdētaja Ance Empele informē, ka talantu konkursam aicināti pieteikties visi talantīgie Valkas novada iedzīvotāji neatkarīgi no sava vecuma ar talantiem- sākot ar dziedāšanu un dejošanu, un beidzot neparastākiem talantiem. Katram no dalībniekiem tiks dotas 5 minūtes sava talanta atklāšanai.

Pieteikšanās konkursam tiek izsludināta no 18.marta līdz 11.aprīlim nosūtot pieteikuma anketu uz e-pastu: [email protected] ar norādi: Talantu konkursam. Pasākuma organizatori patur iespēju izsludināt papildus pieteikšanos.

A. Empele norāda, ka konkurss tiek rīkots ar mērķi apzināt talantīgos Valkas novada iedzīvotājos, dodot iespēju iegūt skatuvisko pieredzi un jaunus draugus, atbalstītājus un iespējams pat izveidot jaunas apvienības.

"Aicinām visus talantīgos Valkas novada iedzīvotājus pieteikties konkursam līdz 11.aprīlim un tiekamies 16.aprīlī Valkas pagasta saieta namā," saka A. Empele.

Valka