Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz mācībām

Biedrības "Atbalsts Valkas ģimenēm" valdes priekšsēdētāja Ilze Leicāne aicina nevalstiskās un reliģiskās organizācijas piedalīties bezmaksas mācībās "Jaunākās metodes organizāciju popularizēšanā un līdzekļu piesaistē" piektdien, 30. septembrī, no pulksten 11 līdz 16. Seminārs notiks Valkā, Beverīnas ielā 3, Latvijas - Igaunijas institūta telpās.

Mācības vadīs portāla "Labdarības Faltors" vadītāja Ilze Šēfere-Siliņa. I. Leicāna stāsta, ka lektore ir ar ilggadēju pieredzi nevalstisko organizāciju sektorā sabiedrisko attiecību jomā un līdzekļu piesaistē. Viņa ir arī pētījuma "Kā trūkst Latvijas NVO?" līdzautore, rokasgrāmatu par organizāciju darbības jautājumiem autore, lektore un konsultante labdarības organizācijām aktuālos jautājumos.

Semināra darba kārtībā iekļauti jautājumi par priekšnoteikumiem efektīvai līdzekļu piesaistei, jaunākajām komunikāciju un līdzekļu piesaistes metodēm un citiem aktuāliem jautājumiem.

Valka