Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina Valkas pilsētas iedzīvotājus dāvināt gaismu sev un pilsētai

Nemanot klāt ir Adventes, tātad Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Mājās sākam cilāt rotājumu kastes un kastītes, domājam kā izrotāt savu mājokli un arī izveidot dažādus gaismas rotājumus. Arī darbavietās ir manāms satraukums un rūpes, kā iepriecināt savus darbiniekus un izgaismot savas ēkas. 

Jau vairākus gadus Valkā Dāmu kluba dalībnieces vēroja, vērtēja un ieteica pašvaldībai pateikt paldies iedzīvotājiem par gaišuma radīšanu savos mājokļos un darba vietās. Līdz šim daudzas Ziemassvētku gaismas ir bijušas patiesi neparastas: gan standarta figūras, gan dažādi veidotas ziedu, latvisko zīmju un citādā neparastā veidā. Pamanījām arī daudzus gaišus un savdabīgi izgaismotus privātmāju pagalmus.

 Patīkami bija vērot vairākas pilsētas organizācijas un uzņēmumus, kas bagātināja kopiespaidu un padarīja krāsaināku un gaišāku mūsu pilsētu. Kopš 2001. gada kad uzsākām konkursa organizēšanu, ir apbalvotas 26 iestādes un organizācijas (dažas arī atkārtoti) un 75 ģimenes. Vērojot gaismu rotaļas, oriģinālos rotājumu izkārtojumus, prāts kļūst priecīgāks, ir vieglāk pavadīt tumšos vakarus un gatavoties svētku sagaidīšanai un svinēšanai.

Aicinām arī šogad Valkas pilsētas iedzīvotājus dāvināt gaismu sev un pilsētai! Vērtēsim izgaismotos dzīvokļu logus, balkonus, privātmājas, iestādes, uzņēmumus un organizācijas. Droši vien, ka daudzi 

iedzīvotāji, neatkarīgi no vērtētājiem, veidos savas gaismas kompozīcijas logos, balkonos, māju pagalmos, kokos, nojumēs un varbūt arī pavisam netradicionālās vietās. Ne vienmēr šīs gaismas ir ieslēgtas un var gadīties arī nepamanītas. Tādēļ, par īpaši skaisti izveidotām gaismām un to veidotājiem, kuri ir pelnījuši uzslavu, aicinām iedzīvotājus ziņot pa tālruni 29198900 vai arī gaidīsim Jūsu ierakstus īpašā žurnālā Valkas kultūras namā pie dežurantiem līdz 26. decembrim.

 Uzvarētāju apbalvošana notiks 2017. gada 7. janvārī kopā ar bērnu literārā konkursa „Doma izgaismo vārdu” noslēgumu. Īpaši čaklie un vērīgie gaismu vērotāji arī tiks uzaicināti uz pasākumu un saņems pārsteigumu balvas. 

Lai Jums visiem gaišas domas, svētīgi darbi, redzīgas acis,  siltas un vēlīgas  sirdis. Priecīgu, gaišu un skaistu Ziemassvētku gaidīšanu! 

Valka