Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicinām iedzīvotājus balsot par sev tīkamāko Valkas novada karoga skici 5

25.martā, nākošajā novada domes sēdē, ir plānots lemt par jauno Valkas novada karogu. Aicinām arī iedzīvotājus aktīvi līdzdarboties un līdz 22.martam (ieskaitot) izteikt savu viedokli, nobalsojot par vienu no piedāvātajām karoga skicēm. Visu piedāvāto skiču autori ir Ilze Lībiete un Juris Ivanovs.

Karoga skices ir aplūkojamas ŠEIT

 „Izstrādājot Valkas novada karoga metus, akcents ir likts uz jauno novada ģerboni. Karoga proporcijas ir 1:2 (izmērs 1 x 2 m), tādas pat kā Latvijas valsts karogam. Ģerboņa augstums - 60 cm, tā novietojums karoga centrā ir vislabākais veids, kā pārskatāmā veidā atpazīt ģerboni.

Nevēlējāmies ieviest svešas vai arī pārāk daudz krāsu. Tāpēc izmantojām baltu, sarkanu, dzeltenu. Gan sarkanais, gan zilais vilnītis un viļņveidīgais dalījums simbolizē Valkas novada robežupi Pedeli. Šāda veida vilnis ir gan oriģināls karogu dizainā Latvijā, gan mākslinieciski labi saskan ar ģerboņa krāsām.

Dzeltenā mala ir bārkstis izšūtajam karogam, drukātajiem karogiem bārkstis neliek. Izšūto karogu vēl papildina ar pušķi un auklu, kas dod īpaši skaistu un greznu iespaidu. Karoga meti izstrādāti, ņemot vērā arī izšūšanas tehnoloģiju un sietspiedes apdrukas iespējas," par karoga skicēm stāsta mākslinieki I.Lībiete un J.Ivanovs.

Aicinām arī vietējos māksliniekus iesniegt savas izstrādātās karoga skices!

Komentāri 5

vai nevar izsludināt jaunu konkursu? šīs skices ir galīgi garām.

pirms 9 gadiem, 2010.03.14 12:44

IZsludināt vajaga jaunu konkursu !
Šīs skices Valkai neder.

pirms 9 gadiem, 2010.03.14 14:40

erkils

Atkal izdomās kaut ko tikpat stulbu kā veikala nosaukums Walk. Jāsauc palīgā Magone. Valkā runā, ka viņa darbā neko nedara.

pirms 9 gadiem, 2010.03.14 18:08

arvils

vai tas vispār ir konkurss? Konkursā parasti ir vismaz 3 kandidāti, šeit ir tikai viens, šajā gadījumā lūgtu to nesaukt par konkursu, bet tā arī pateikt,- Lībietes un Ivanova karoga variants, kas tiek apstiprināts bez konkursa, jo vienkārši novada domei viņi patīk.... Hm.. Vai tik domē arī nestrādā kāds Lībietis?

pirms 9 gadiem, 2010.03.14 21:03

zive

Šaubīgas tās karoga skices.Arī konceptuāli,diez vai nu Pedele tik ļoti simbolizē visu novadu.Tā drīzāk ir Igaunijas upe,kur tā gan sākas,gan beidzas.Pa Latviju ap 16km,kā robeža vien 2,57km.Piemēram Gauja Valkas novadā robežojas ar Igauniju ap 20km.
Diemžēl skicē piedāvātā viļnveida līnija atgādina komunistu laika LPSR karoga viļņus un tā ir slikta asociācija.Piedāvātie risinājumi nav atbalstāmi un vajadzētu tomēr īstu konkursu!

pirms 9 gadiem, 2010.03.15 08:32

Valka