Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aktualizē jautājumu par Valgā deklarētajiem iedzīvotājiem 2

Trešdien, 30. augustā, Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis, kurš Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) kongresā tika ievēlēts LPS valdē, piedalījās sarunās ar Finanšu ministriju par nākamā gada budžeta jautājumiem. 

Šajās sarunās no LPS puses tika aktualizēta problēma par Latvijas valsts piederīgajiem, kuri deklarējušies Valgā, bet reāli dzīvo Valkā un izmanto visa veida infrastruktūru. Tādi pašlaik ir 1152 un diemžēl šie cilvēki netiek iekļauti budžeta aprēķinā, kas rada gandrīz 100 tūkstošus lielu zaudējumu Valkas pašvaldības budžetā. Šo problēmu Valkas novada dome centās risināt iepriekšējā gada budžeta plānošanas reizē. Diemžēl neveiksmīgi. Tagad Valkas pusē iestājusies arī LPS. Gaidāmi vēl vairāki sarunu raundi. Cerēsim, ka šoreiz šai problēmai tiks atrasts risinājums!


Komentāri 2

bezugunsnavdumu

100000 iztrūkums, ak vai. Tos tak nenozagt un afērā neiegrūst. Slikti. Varbūt jāizrevidē prodžektus? Konduktora ''šovu'' droši var slēgt. Ja kāds aizmirs, tad alko1000 veikala nomas nauda esot 120000 gadā + pvn. Toreiz Krauklis svinīgi solīja, ka šī nauda ies attīstībā. Bet ka vienmēr pat tās pietrūkst.

Tie kuri iet Valgā gan malači, jāmet kautrību arī citiem. Iestādē pie pirts par 25 eur ID dod ikvienam. Bildē turpat. Krieviski saprot. Tad no Valkas jādeklarējas nost PMLP, jo automātiski nevar, un var pirkt auto ar EST numuru, lietot medicīnu, utt. Viss - esi igaunis.

pirms 3 gadiem, 2017.09.01 11:08

bezugunsnavdumu

Liels deklarēto skaits Krauklim vajadzīgs, lai ņemt aiz devumus valsts kasē. Kad Valka būs miests ar 100 faktiski deklarētiem, aiz devumus nedos, jo kurš tad atdos. Glābj Valku no parādu jūga - deklarējies Valgā.

pirms 3 gadiem, 2017.09.01 11:17

Valka