Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar kaimiņiem saskaņo kopējo pasākumu laikus

Otrdien Valgas pilsētas domē tikās abu dvīņu pilsētu vadītāji Vents Armands Krauklis, Kalevs Herks un attiecīgo nozaru amatpersonas, lai saskaņotu kopējos pasākumus izglītības, kultūras un sporta jomās šajā gadā.

“Saskaņošanas darbs, lai vienotos par konkrētiem datumiem, ir sarežģīts. Arī pēc oficiālās tikšanās speciālisti turpināja precizēt optimālākos laikus,” skaidro Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brūvere.

Latvijas – Igaunijas institūta direktors Ernests Lībietis “Ziemeļlatvijai” pastāstīja, ka ir panākta vienošanās par datumiem lielo pasākumu rīkošanai. 10. maijā notiks Lielais Robežtirgus. Iespējams, ka tas būs apvienots ar kopējām svinībām, lai atzīmētu Latvijas un Igaunijas iestāšanās 10 gadus Eiropas Savienībā. 31. maijā būs Jāņa Cimzes jubilejas pasākums. No 5. līdz 8. jūnijam notiks Valkas un Valgas pilsētas svētki. 14. un 15. jūnijā notiks Valkas un Valgas sacensības triatlonā. 22. un 23. jūnijā notiks Brīvības cīņu 95. gadadienai veltītie pasākumi.
 Igaunijas prezidents šo notikumu rosinājis atzīmēt gan Valkā, gan Valgā. 15.-17. augustā būs Valgas Militārais festivāls. 22. - 24. augustā paredzētas sacensības futbolā bērniem “Grand Prix”. Vēl nav precizēts, taču, iespējams, aprīļa beigās notiks Pāvela Loskutova kausa izcīņas sacensības.

Valka