Atgriežamies pie publicētā: “Elvi grupa” strādā pie krīzes novēršanas 16

Šogad tirdzniecības centru "Elvi" atstājuši vairāki apakšnomnieki, kas Valkā izraisījis plašu rezonansi. Pircējus pamatoti interesē, kas notiks ar centru nākotnē.

 

"Ziemeļlatvija" publikācijā "Kuģi pamet pasažieri" jau izklāstīja vairākus viedokļus saistībā ar šiem notikumiem. Pēc publikācijas portāla apmeklētāji ir pauduši savu viedokli par šīm, jāatzīst, nepatīkamajām tendencēm.

 

SIA "Elvi grupa" sabiedrisko attiecību speciāliste Vineta Grigāne informē, ka centru negrasās pamest optikas veikals, kā par to baumo un kā tas bija minēts publikācijā. Tāpat centrā darbu turpinās SIA "Zoomarket" zoopreču veikals, "Rīgas ziepju manufaktūras" vannas un pirts piederumu tirgotava, "Elston" ziedu veikals, "Mēness aptieka", datoru un biroja preču veikals "Digital City", mājas tekstils "Kameja", "Diamed" juvelierizstrādājumi un Latvijas pasta filiāle. Ar šiem uzņēmumiem panāktas abpusēji izdevīgas izmaiņas sadarbības līgumā.

 

"Valcēniešiem nav pamata satraukties par centra pastāvēšanu, jo "Elvi grupa" šobrīd aktīvi strādā pie uzlabojuma veikšanas un centra krīzes pārvarēšanas," norāda V. Grigāne.

Komentāri 16

kaija

Krīzi jūs pārvarēsiet tad, kad atmetīsiet savu milzīgo apetīti. Nav te nekādu miljonāru pilsēta. Blakus taču lētais Selver.

pirms 12 gadiem, 2008.10.08 12:29

valceniete

Klausieties, es eju gan uz elvi, gan server. Nu kas tai selveri ir letaks? kafija? Ja. Bet galas produkti, kukas, maize dargaka! Elvi ari medz but akcijas, pa leto. Man gan patik Elvi!

pirms 12 gadiem, 2008.10.08 13:10

Mākonis

man arī patīk Elvis, tikai drusku skumji, ka sākuma godība ir mazliet pačibējusi! Nu neiet jau tagad viegli visiem, un izdzīvo tas, kas nekaunīgāks, saimnieciskāks, nepieciešamāks...

pirms 12 gadiem, 2008.10.08 13:24

kamene

Lētais Selveris! Ar mieru, laikam, 3 km nokātot, lai tik būtu LĒTAIS.

pirms 12 gadiem, 2008.10.08 13:59

*****

Veikalam nebūtu nekādas vainas,patīkami pastaigāt,nav jāgrūstās citiem virsū,plauktos viss jauki salikts,bet tomēr cenu ziņā dārgs,citos veikalos to pašu preci var dabūt lētāk,un dažreiz katrs santīms ir no svara...

pirms 12 gadiem, 2008.10.08 14:02

Valkas edzīvotāja

Runāt prot visi, un visvairāk tie, kam nekādas sajēgas nav par biznesu, un vēl jau tik lielā mērogā, pie tam starp tik nabadzīgiem (kas tikai aprunā cenas) un starp tik maz tautas (valkas iedzīvotāji) un baumām (ko "salasa" apkārt, nemaz nezinot īstos iemeslus). Tas , ka daudzi veikali nespēj maksāt īres maksas, nenozīmē, ka ir slikts veikals, tikai to, ka tai firmai, kas pemetusi t.c. Elvi Valkā, iet daudz švakāk, nekā pašam Elvim. Kāpēc tie netiek aprunāti? Tāpēc, ka visiem skauž! Un Selveris nav tas lētākais, jo tad Valgas iedzīvotāji neslavētu Elvi un nenāktu tajā iepirkties.

pirms 12 gadiem, 2008.10.08 15:25

boy

Neeju uz elvi tikai tāpēc, ka strādā tikai viena kase...

pirms 12 gadiem, 2008.10.08 15:39

bizness

Elvim kā veikalam nav ne vainas, tikai salīdzinājumā ar igauņu Selver,tur ar produkcijas kvalitāti tomēr nav kaut kas kārtībā. Personīgi es vairs Elvi neiepērkos, jo man pietika pāris reizes ēst bulciņu vietā sausiņus. Selverī kaut uz pusi dārgāk , bet tomēr ir bulciņas, kuras var ēst un nenožēlot pārmaksāto summu. Arī apkalpošanā igauņi mūs apsteidz, bet Valkā tas noteikti nav no sliktākiem veikaliem. Un ja blakus būtu iespēja pastāvēt mazajiem veikaliņiem, Elvim pašam no tā vien būtu klientu ieguvums. Ceru, ka beidzot Elvi vadība ir attapusies un sapratusi, ka Valka nav Rīga,kur par īri var prasīt pasakainas summas.

pirms 12 gadiem, 2008.10.08 17:34

DDDD

zZiemellatvijai cepuri nost pa skaisto aziotazu

pirms 12 gadiem, 2008.10.08 17:40

klients

vislielākās sūdzības man ir par apkalpošanu.. stāvēt, gaidīt un skatīties kā divas pārdevējas sarunājas savā starpā un izliekas Tevi neredzam! 5 min gaidīt, lai es varētu paprasīt un nopirkt kūku - tas priekš Valkas ir nedaudz par ilgu!

pirms 12 gadiem, 2008.10.09 11:04

anita

Eju uz abiem. Katrā savas preču grupas lētākas. Palīk lielveikalu gaisotne. Nu nepelsim tūlīt Elvi, tāpēc ka mūsējais. Pārdevējas dažkārt varētu būt laipnākas, bet arī Selverī ar smaidiem neuzbāžas.

pirms 12 gadiem, 2008.10.09 17:10

.....

nju jā krīze.....bet vēl jau krīze nebija iestājusies,kad sāka vērties ciet..."zebriņa","pulksteņu veik","bižutērija",ilgi pirms tams jau tele2,trodeks,dzintars,Tad "lāčuks","city moda",tagad "narvesens","privatbanka",un drīzumā arī "bite"-tad kas par iemeslu ir patiesībā...Jā pirmie vērās īres maksu dēļ,jo tiešām maksas priekš Valkas bija kosmiskas,bet tagad jau ir pieņemamas....tad kas notiek???kapēc???tenko visi,bet konkrētas atbildes nav.....
ELVI kā jau visi lielveikali,kautkas dārgāks,kautkas lētāks,vienīgais kas klibo apkalpošana,manuprāt,jo nu tas nav pieņemami,ka pārdevējai pirmā vietā ir privātie jautājumi un tad klienti....tas gan būtu jāpielabo...,bet tāa...
elvis tikai un vienīgi sev atņem klientus,ja kāds no apakšnomniekiem aiziet prom....

pirms 12 gadiem, 2008.10.10 14:53

kika

īstenībā es nesaprotu,kāpēc Elvi pārvaldniece Sandra netiek galā ar savām padotajām.....Nu tiešām besī tas ,ka tev jāstāv 5min. un jāgaida,jo pārdevējas tiešām nevar vien beigt savstarpējas sarunas,vai arī cītīgi aizņemtas ar paplāšu vai karošu mazgāšanu,tad sāk rakstīt kaut kādus papīrus,uz tevi skatās kā uz muļķi,nu stāvi stāvi,es tevi neredzu. Ja vēlies nopirkt bulciņas vai piem.,malto gaļu,droši rēķinies,ka ārtā apkalpošana te nu gan nebūs.
Sandra ieklausies un dari kaut ko lai tās DĀMAS vienreiz sāk kustēties!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.10.15 11:53

izbraucāt uz Valmieras maximu.....tur pardeveja jūs pat *** var pasutīt. It ka bija japvainojas, bet es pasmaidīju un aizgāju prom. Galu gala jāverte ne tikai pārdeveju kultura, bet noteikti arī pašam savu! AAAAAAAAAAAa te Jums grūti pastavēt min. Es labāk pastavēšu tas min. un saņemšu apkalpošanu OK, neka :( PIEKRITĀT?
Pardevejam darbs no 9.00 līdz 22.00 - tas ir grūti, bet ir arī jāsmaida............. nezinu kuram taisnība......

pirms 12 gadiem, 2008.10.27 12:20

Valka