Atgriežamies pie publicētā: Izglābtais suns joprojām meklē mājas 3

Sestdienas "Ziemeļlatvijā" jau rakstījām par gadījumu, kad valcēnieši Astra Kalve un Jānis Eglītis no drošas nāves izglāba paliela auguma suni, kurš bija ielūzis Pedeles ledū. Suņa glābēji dzīvnieku nevar paturēt, jo pašiem mājās ir gan divi suņi, gan kaķis.

 

Sazinoties ar A. Kalvi, uzzinājām, ka uz aicinājumu dot pajumti uzticīgajam mājas sargam līdz pirmdienas rītam diemžēl vēl neviens nebija atsaucies. Astra stāsta, ka suns ir atguvis dzīvesprieku, sācis ēst, labprāt ar saviem glābējiem dodas garākās pastaigās.

 

 

Astru satrauc tas, cik ilgi viņa vēl varēs lādzīgo milzeni noturēt šaurajā vannas istabā, jo mājas mīlulis kaķis joprojām šņāc uz neaicināto viesi, bet suņi rej un rāda zobus.

 

"Ziemeļlatvija" un suņa glābēji aicina līdzcilvēkus palīdzēt un zvanīt uz mobilo tālruni 26759029, lai dzīvniekam atrastu jaunas mājas.

Komentāri 3

Lasītāja

Ne visiem mājā pienāk avīze, tādēļ ja saimnieks ir varbūt ar nokavēšanos izlasīs par sunīti

pirms 12 gadiem, 2009.02.23 22:24

Bet

saimnieku taču var noskaidrot ,ja sunīm ir žetons ar Nr.Tad ,kad suņus reģistrēja ,tad taču tos žetonus izdeva un Nr piešķīra.Tā kā jāinteresējas pie vetārstes vai arī Domē.

pirms 12 gadiem, 2009.02.24 08:59

Inga

tas jau ir izdarīts! Izrādās žetona numurs neatbilst patiesībai. šāds žetons ar konkrēto numuru izsniegts pavisam citam sunim, kurš dzīvs un vesels dzīvo Valkā pie saimnieka.

pirms 12 gadiem, 2009.02.24 09:29

Valka