Atjaunotā Valkas tirdzniecības centra nosaukums būs zināms nākamajā nedēļā 3

Valkā noslēdzies konkurss par atjaunotā tirdzniecības centra Ausekļa ielā 54 nosaukumu, - jaunais nosaukums tiks paziņots nākamās nedēļas beigās, aģentūru LETA informēja SIA "Service/A" valdes locekle Ilana Blumentāle.

 

"Konkursā tika iesniegtas desmit idejas, konkursa uzvarētājs jau apmēram ir zināms, taču žūrijai vēl nepieciešams apspriesties, tādēļ rezultātu mēs varētu paziņot apmēram pēc nedēļas," pauda Blumentāle.

 

 

Konkursa organizatori vērtē, ka atsaucība ir bijusi pietiekama un rezultāts ir panākts.

Pašlaik tirdzniecības centra telpās tiek veikti iekšdarbi - tiek veidota pārtikas preču tirdzniecības zāle un citas tirdzniecības telpas.

 

 

Ja neradīsies neparedzēti kavējumi, plānots, ka jaunais tirdzniecības centrs varētu tikt atklāts 18.jūnijā.

 

 

"Ir jau noslēgti vairāki līgumi ar tirgotājiem, centra telpās būs "Mēness aptieka" un arī zooveikals. Mēs veidojam lētāku cenu veikalu un ceram, ka arī igauņu pircēji izrādīs interesi šeit iepirkties un kustība, kas pašlaik notiek Igaunijas virzienā, mainīsies," akcentēja Blumentāle.

 

 

LETA jau ziņoja, ka šā gada 1.februārī Valkā tika slēgts veikals "Elvi". SIA "Elvi grupa" sabiedrisko attiecību vadītāja Vineta Grigāne aģentūrai LETA skaidroja, ka, lai padarītu efektīvāku Valkas tirdzniecības centra darbu un paplašinātu tirdzniecības centra piedāvātās iespējas Valkas iedzīvotājiem, pieņemts lēmums par centra profila maiņu.

 

 

Tirdzniecības centrā tiek plānots veidot arī zemnieku-amatnieku tirdziņu.

Komentāri 3

Tā-ja...

Ko var ņemties! Pie mums cena negarantē kvalitāti. Ja par zemu cenu pērku, tad arī ar to rēķinos. Neba jūs, Maxima, pērkaties tikai "pareizajos" veikalos. Turpat jau vien barojies, bet tautā degunu rausti.

pirms 12 gadiem, 2009.05.18 10:38

iedzīvotāja

Daudzi mikrorajona iedzīvotāji un arī tuvāko iestāžu darbinieki vēlas, lai veikals tiktu atvērts ātrāk, jo ne visiiem ir laiks pēc darba iet uz pilsētu iepirkties. Bija ļoti labi, ka darbojās veikals, aptieka un arī ēstuve.

pirms 12 gadiem, 2009.05.18 11:17

nav smuki dzest komentarus

tas neliecina nepar ko labu, tikai par velmi paradit velamo velamaa krasaa un sanemt velamo komentaru.

psrs ir dzivs?

kur demokratija?

pirms 12 gadiem, 2009.05.18 13:42

Valka