Atklāj renovēto Valkas sociālās aprūpes namu

Šodien plkst.15 atklās renovēto Valkas domes Sociālās aprūpes nama 3.stāvu, - ēkā veikta 3.stāva izbūve, fasādes siltināšana un apdare, pretzibens aizsardzības sistēmas un pārsprieguma aizsardzības ierīkošana, aģentūru LETA informēja Valkas domes preses sekretāre Inguna Medne.

 

Kā pastāstīja Sociālās aprūpes nama vadītāja Eleonora Bērziņa, renovācijas darbu 1. un 2.kārta tika pabeigta 2005.gada martā, kad Sociālās aprūpes nams arī sāka darboties. Renovācijas darbu 3.kārta norisinājās no 2007.gada 3.oktobra līdz šī gada 30.aprīlim.

 

 

Celtniecības gaitā izbūvēti 10 dzīvokļi, no tiem divi vienistabas dzīvokļi ar sanitāro mezglu un astoņi divistabu dzīvokļi ar sanitāro mezglu. Ir koplietošanas virtuve ar sešām elektriskajām plītīm, ierīkota arī veļas mazgāšanas un žāvēšanas istaba, kur ir uzstādīti divi veļas mazgāšanas automāti. Kopējā 3.stāva platība ir 470 kvadrātmetru.

 

 

Šie dzīvokļi tiks izmantoti dažādu sociālo un dzīvokļu jautājumu risināšanai - gan kā krīzes centrs, kam paredzēti trīs dzīvokļi, gan arī kā dienesta viesnīca.

 

 

Būvdarbus veica SIA "Valkas būvnieks" par 134 295 latu, - Valkas dome šī mērķa īstenošanai ņēma kredītu.

Valka