Augustā Valkā un Valgā notiks RTU organizēta starptautiska vasaras skola

Šā gada 2.augustā Valkā un Valgā notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) organizēta starptautiska vasaras skola, kurai jau pieteikušies studenti no vairākām pasaules valstīm - Holandes, Grieķijas, Vācijas un citām, aģentūru LETA informēja Valkas domes preses sekretāre Inguna Medne.

 

Vasaras skolas laikā studenti strādās pie pilsētvides plānošanas dvīņu pilsētās Valkā un Valgā. Jau jūnijā pilsētās ieradīsies vasaras skolas darba grupu vadītāji, lai iepazītos ar abu pilsētu vajadzībām, tādējādi vasaras skola būs noderīga gan studentiem, gan abām pilsētām.

 

 

Galvenais iemesls, kāpēc Valkā un Valgā tiks organizēta starptautiskā vasaras skola, ir labā sadarbība ar RTU un unikālā atrašanās vieta - viena pilsēta divās valstīs.

 

 

Ar vasaras skolu turpinās Valkas un Valgas pilsētu sadarbība ar RTU Arhitektūras fakultāti, kuras gaitā RTU studenti iesniedza projektus un maketus kopējā abu pilsētu tūrisma centra izstrādei.

 

 

Valkas domes priekšsēdētāja Unda Ozoliņa atzīst, ka patīkami redzēt studentu idejas un ierosinājumus, dzirdēt studentu atsauksmes, ka viņi ir gandarīti par to, ka darbs nav tikai mācību process, bet arī ticis novērtēts no malas.

 

 

Kā informē Medne, studentu idejas tiek izmantotas, jo pašlaik norisinās reālā tūrisma informācijas centra projektēšana projektā "Valkas-Valgas atraktivitātes veicināšana".

Valka