Ballē muzicēs pašmāju un Latvijas zvaigznes 8

Piektdien Valkā, Lugažu laukumā, Valkas - Valgas pilsētu svētku ietvaros notiks lielā robežballe. To apmeklējot, nevajadzēs uztraukties, vai būs iespēja apsēsties un vai varēs nopirkt alus kausu un uzkodas. Pasākuma rīkotāji sola, ka ballētājiem būs sarūpēti vismaz 100 plastmasas sēžamo, kā arī darbosies alus telts.

 

Pērn pēc pilsētas svētkiem "Ziemeļlatvija" aizrādīja, ka apmeklētājiem nebija, kur apsēsties, jo pēc koncerta ātri vien kultūras nama darbinieki aizvāca sēžamos, aizbildinoties, ka tie nav domāti pasākumiem brīvā dabā.

 

Krēslu aizvākšana radīja negatīvas emocijas. Jāatzīst, tas bija viens no iemesliem, kāpēc svētku kulminācija - balle - neizdevās. Pēc tam "Ziemeļlatvija" rosināja atbildīgās amatpersonas izvērtēt, vai vispār vajadzīgs šāds pasākums, ja valcēnieši jūtas negaidīti savas pilsētas dzimšanas dienas svinībās. Jāatzīst, šogad dvīņu pilsētu dzimšanas dienas svētku programma ir gana interesanta un pārdomāta, jo organizatori ir domājuši par cilvēkiem ar dažādām gaumēm un vecumu grupām.

 

"Mēs mācāmies no kļūdām," atzīst Valkas kultūras nama pasākumu organizatore Līga Pandalone. Viņa aicina pulksten 13.00 kultūras namā apmeklēt arī Nacionālo kultūru koncertu, kurā uzstāsies dejotāji no Gruzijas un Kazahstānas.

Robežballes scenārija autore ir Mārīte Meļķe. Diemžēl neizdevās ar viņu sazināties līdz laikraksta iznākšanas brīdim, jo viņa atrodas Norvēģijā. L. Pandalone atgādina, ka ballē koncertu sniegs Latvijas Neatkarīgās Televīzijas šova "Zvaigžņu lietus" dalībnieki: Jany May un Šons, Marta Kukarāne un Uģis Viļums, Ginta Ēķe un Vents Armands Krauklis un Jana Kalniņa un Ivo Grīsniņš-Grīslis. Savukārt ballē muzicēs valcēniešiem zināmais pedagogs un domes deputāts Andris Niklavičs un jaunā dziedātāja Ginta Ēķe, kā arī igauņu mākslinieks Ullars Jorbergs.

 

L.Pandalone norāda, ka ballē būs jāpērk ieejas biļete. Pasākuma teritorija būs norobežota un to apsargās zemessargi. Lugažu laukumā nevarēs ienest alkoholiskos dzērienus. Diemžēl dejotājiem būs jāiztiek bez speciāli būvētās dēļu grīdas, jo tā jau nokalpojusi savu laiku.

 

Valkas domes priekšsēdētāja Unda Ozoliņa atzīst, ka pilsētas svētkiem sākuši gatavoties uzreiz pēc aizvadītā gada svētkiem. Tas noticis kopā ar igauņiem, tāpēc arī svētku programma ir tik pārdomāta. No Valkas puses atbildīgie par svētkiem ir Aija Sallu un Aivars Ikšelis.

 

Savukārt portālā ziemellatvija.lv apmeklētāji raksta, ka "jāpārdzīvo, ka Valkas brīvdabas estrādē nenotiek neviens pasākums. Visi skaļie pasākumi tagad notiek pilsētas centrā, iedzīvotājiem traucējot naktsmieru". U. Ozoliņa norāda, ka šogad Lugažu laukumā notiks tikai divi pasākumi.

 

 

Robežballe estrādē nenotiek tāpēc, ka cilvēkiem būtu diezgan sarežģīti nokļūt no viena pasākuma uz otru. Piemēram, robežballes laikā notiks arī nakts kino pie kādreizējā Rīgas - Raja ielas robežpārejas punkta.

Komentāri 8

roliks

Prieks pa Valku....,bet ceru,ka ne viens netiks sadurts,cursauts un majas aizzies bez liekiem caurumiem.Kaut gan ir nojauta ka ""Tops"" jau kkads bus
Veiksmigas dejas

pirms 12 gadiem, 2008.06.04 09:13

Intars

Pārlasīju divreiz, DIVREIZ!, bet kur tad pieminētas "zvaigznes"?:))

pirms 12 gadiem, 2008.06.04 14:21

neizpratnē

Bet es izlasot virsrakstu, pabrīnījos, kur mums latvijā ir tās zvaigznes? Vai šlāgeristi? Ta nu gan atraduši zvaigznes! Tad jau mēs visi tādi esam. Katrs otrais no tiem šlāgeristiem nevar mūziku normālu uzrakstīt.Riebjas klausīties tos vienmuļos un kaucošos gabalus.

pirms 12 gadiem, 2008.06.09 12:37

zigis

vienīgos šlāgeri ir labākie smiltenes apvedceļs un valmieras kontoris04, pārējie nekā tur nav :DDD

pirms 12 gadiem, 2008.06.09 13:33

andre

divaini gan tu cilvēks strada maksa nodokļus un tad vel tava pilseta saviem iedzivotajiem nevar balli noziedot.šogad visa vidzeme valka ir vieniga pilseta kur jamaksa ieejas maksa,ja ņemam vera kadi pasakumi ir salacgriva,cesīs,valmiera.

pirms 12 gadiem, 2008.06.10 17:27

kriksis

Latvijā ikviens, kas pabijis dzeltenajā presē, ir Zvaigzne. Lai nokļūtu dzeltenajā presē, ir vai nu kaut kas "jānoprivatizē" vai jāpamet apnikusī ģimene un jāslāj riņķī ar jaunu zaķi, lielo alus vēderu grozot.

pirms 12 gadiem, 2008.06.11 13:26

māra

Cik latviski!Nevis priecāties par svētkiem, bet atrast ko pagrauzt. Jā,tādi krikši un andre vienmēr atradīs slikto. Visu Vidzemi apskries, lai tikai par Valku ko sliktu sagrābstītu.

pirms 12 gadiem, 2008.06.11 23:06

viedoklis

Un tu Māra drošivien būsi vienīga fane tādām "zvaigznēm", kas kauc gauduligas dziesmas, kuras riebjas klausīties.Pati jau arī esi Latviete, tā ka netēlo te pareizo. Pie pirmās izdevības kādu apkās.Pazīstam mēs tādas kā Tu.

pirms 12 gadiem, 2008.06.12 15:50

Valka