Baumām par veikala “Elvi” slēgšanu neesot pamata 7

Valkā jau atkal virmo baumas par lielveikala "Elvi" aizvēršanu. Pirms diviem gadiem veikalā izskatījās līdzīgi kā skudru pūznī, bet šobrīd pircējiem jāapmeklē tikai pārtikas tirgotava, jo lielākā daļa pārējo veikalu ir slēgti.

 

Veikala "Elvi" vadītāja Sandra Avota nesniedz apstiprinājumu par iespējamo veikala slēgšanu. Uz doto brīdi nenotiekot arī darbinieku atlaišana. Pašlaik veikalā strādā 33 darbinieki - pārdevējas, noliktavas darbinieki, apsargi un administrācija. Pirms diviem gadiem veikalā bija nodarbināti 60 cilvēki.

 

Pērn janvārī par veikala īpašniekiem kļuva SIA "VITA markets", kas ēku pārņēma no SIA "Elvi grupa". S. Avota atzīst, ka lielākā darbinieku atlaišana notikusi aizvadītā gada laikā.

 

Arī baumas par to, ka veikalā vairs nestrādā konditorijas cehs, S. Avota noliedz. Tāpat kā līdz šim, arī tagad Valkā uz vietas cep bulciņas un kūkas. Savukārt kulinārijas izstrādājumus - dažāda veida salātus un gaļas izstrādājumus - piegādā SIA "VITA markets", nevis tie top uz vietas. Arī to piedāvājums ir krietni sarucis - vakarpusē praktiski gandrīz jau nav iespējams tos iegādāties.

 

Ņemot vērā šā brīža ekonomisko situāciju, veikalā netiek veidoti preču uzkrājumi, tāpēc, iespējams, pircējiem šķiet, ka preču daudzums būtiski sarucis. Saistībā ar to veikala vadītāja norāda, ka agrāk aukstuma vitrīnā, piemēram, bija redzamas 20 piena pakas, tad tagad - uz pusi mazāk.

 

S. Avota ir gandarīta par to, ka, tāpat kā līdz šim, arī pašlaik veikalu apmeklē pircēji no kaimiņpilsētas Valgas.

 

Lai uzzinātu SIA "VITA markets" valdes locekles Vitas Rendenieces viedokli, divu dienu laikā aizņemtības dēļ viņa to nevarēja sniegt.

 

 

Portālā www.ziemellatvija.lv lasītāji izveidojuši forumu par to, ka kopš jaunā gada Valkā slēgts veikals "Zemnieksēta", kur varēja iegādāties kvalitatīvus piena produktus un vietējo ražojumus - dažāda veida gaļas žāvējumus. Vairākums komentētāju izsaka nožēlu par veikala slēgšanu, jo citās tirgotavās netirgo šos izstrādājums.

 

Šodienas ekonomiskajos apstākļos tas nebūs nekāds brīnums, ka kādu dienu durvis būs slēgtas iecienītam veikaliņam.

Komentāri 7

aaa

Stulbie Valka iedzivotaki citu nav ko dariit ka sedet majas un perinaties ka vienmer kaut ko nobalmot

pirms 12 gadiem, 2009.01.19 14:44

bbb

nu visi Valkas iedziivotaji nav stulbi cien aaa!!!!

pirms 12 gadiem, 2009.01.19 15:07

ttt

tieši tā aaa!! ne visi ir stulbi un baumotāji..
Vairāk jābrīnās par tiem, kas publicē baumas laikrakstā :(

pirms 12 gadiem, 2009.01.19 16:10

*****

Nav jau nemaz jābaumo,cilvēki taču redz ar savām acīm,ka veikala plaukti ir galīgi tukši,uz labu jau nu tas nav.

pirms 12 gadiem, 2009.01.19 20:01

Liiga

veikals nav muzejs un plauktiem nav jālūzt no pārpilnības!!
Kamēr var nopirkt maizi, pienu, olas- viss ok :)

pirms 12 gadiem, 2009.01.20 07:18

Intars

To krupiic. Arī Rīgā ir daudz veikalu, kuros plaukti ir patukši. Iemesls ir nenorēķināšanās par realizēto preci. Vienīgā problēma ir savstarpējie norēķini. Vai tas liecina par bankrotu, dažreiz jā, dažreiz nē.

pirms 12 gadiem, 2009.01.20 12:05

Valka