Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnu fonds Valkas novada bērniem dāvina svētkus

Latvijas Bērnu fonds svētkos Valkas novada bērniem sarūpējis vairākas dāvanas un pārsteigumus. Par to "Ziemeļlatvijai" vēsta Bērnu fonda Valkas nodaļas vadītāja Mārīte Magone.

Rīt 30 novada bērniem ar labām un teicamām sekmēm un panākumiem konkursos, kā arī no daudzbērnu ģimenēm, būs iespēja Rīgas Latviešu biedrības namā apmeklēt labdarības akciju "Nepaej garām", kuras laikā vāks līdzekļus vasaras nometnēm bērniem ar speciālām vajadzībām.

Akciju rīko Latvijas Televīzija sadarbībā ar Latvijas Bērnu fondu, to translēs arī LTV1. Akcijas noslēguma tiešraide 2. aprīlī ēterā sāksies pulksten 18.30 un turpināsies pēc informatīvā raidījuma "Panorāma" - pulksten 21.10.

Nometnes iecerēts rīkot visos Latvijas novados. M. Magone priecājas, ka šovasar tā būs arī Valkas, Smiltenes un Strenču novada bērniem. Vienas nometnes izmaksas veido aptuveni 4000 tūkstošus latu. Katrā šādā atpūtas nometnē varēs piedalīties 25 bērni. Lai bērni tajās varētu uzturēties bez maksas, jau šobrīd un līdz pat akcijas noslēgumam ikviens var zvanīt uz ziedojumu tālruni 90006484, šim mērķim ziedojot vienu latu. Pēc jaunākajiem valsts statistikas datiem, Latvijā ir aptuveni 7556 bērni ar īpašām vajadzībām.

Pateicoties Ziemassvētku labdarības akcijai, Latvijas Bērnu fondā jau ieskaitīti gandrīz 50 tūkstoši latu, no kuriem pusi iecerēts izmantot audžuģimeņu atbalstam. Lieldienu nedēļā divas audžuģimenes no Valkas novada saņēmušas vienreizēju pabalstu - 250 latu.

Savukārt otru pusi līdzīgās daļās plānots sadalīt vardarbībā cietušo bērnu rehabilitācijas centru atbalstam un vasaras nometnēm.

Valka