Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Būs labdarības pasākums “Palīdzēsim Kārlim!” 1

Lai sniegtu atbalstu Vecgada vakarā smagi cietušajam 20 gadus vecajam Kārlim Hvalejam, 15. februārī pulksten 17 Valkas pilsētas kultūras namā notiks labdarības koncerts “Palīdzēsim Kārlim!”.
Pasākuma rīkotāja Līga Šnuka stāsta, ka, pirms vairākiem gadiem strādājot tagadējā Priekuļu un Jāņmuižas Valsts tehnikumā, Kārlis bijis aktīvs un daudzpusīgs audzēknis, kursa vecākais un audzinātājas “stiprais plecs”. 

Līgai vairākkārt jautāts, kāpēc valcēniešiem būtu jāatbalsta Alūksnes pusē dzīvojošs puisis, bet viņa uzskata, ka nelaimē nonākušos nevajadzētu šķirot pēc dzīvesvietas, bet gan censties sniegt atbalstu. Kārlis ir Latvijas Lauksaimniecības universitātes students. Viņš Vecgada vakarā, vēloties tuviniekiem sagādāt prieku, nekvalitatīvas petardes dēļ guva smagus sejas savainojumus. 

Lai atgūtu zaudēto daļu sejas, puisim ir nepieciešams līdzcilvēku atbalsts. Labdarības koncertā Valkā piedalīsies pensionāru kluba “Zelta rudens” teātra kolektīvs ar izrādi “Tās dullās Paulīnes dēļ, folkloras kopa “Sudmaliņas”, saieta nama “Lugažu muiža” deju grupa un citi. Ieeja uz koncertu par ziedojumiem, kurus tālāk nodos Kārļa ārstēšanai un rehabilitācijai.

Tiem, kuriem ir iespēja atbalstīt K. Hvaleju ar naudas pārskaitījumu, to var izdarīt ziedojot Nodibinājumam “Alūksnes un Apes novada fonds”, SEB banka LV96UNLA0050019750651, Reģ.Nr. 40008090271, ar norādi – Kārlim Hvalejam.    

Komentāri 1

Liene

Paldies par informāciju! Noteikti palīdzēsim! Un izrāde " Tās dullās Paulīnes dēļ!" jau vien ir vērts, lai aizietu.

pirms 5 gadiem, 2014.01.30 10:53

Valka