D.Pavļuts reģionālajā vizītē apmeklēs Valku 3

Piektdien, 14.jūnijā, ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts reģionālajā vizītē apmeklēs papīra ražotāju SIA „Papīrfabrika „Līgatne””, putu polietilēna izstrādājumu ražotāju SIA „PEPI RER” un Valkā tiksies ar uzņēmēju klubu.


Reģionālo vizīti ministrs sāks ar SIA „Papīrfabrika „Līgatne”” apmeklējumu, kas ir ne tikai nozīmīgs papīrražošanas un makulatūras pārstrādes spēlētājs Baltijas valstīs, bet arī eksportētājs. SIA „Papīrfabrika „Līgatne”” saņēmusi atzinību kategorijā „Eksportspējīgākais komersants” lielo un vidējo komercsabiedrību grupā Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras rīkotajā „Eksporta un inovācijas balvā 2012”.

Reģionālās vizītes turpinājumā D.Pavļuts dosies uz Valku, kur apmeklēs vienu no reģiona lielākajiem uzņēmumiem – SIA „PEPI RER”, kas nodarbojas ar putu polietilēna izstrādājumu un burbuļplēves ražošanu. Pēcpusdienā ministram paredzēta tikšanās un diskusija ar Valkas uzņēmēju klubu, kurā apvienojušies aktīvākie reģiona uzņēmēji. Ekonomikas ministra tikšanās ar Valkas uzņēmējiem notiks plkst.16 viesu namā „Jumis”, Rīgas ielā 12a.

            Ekonomikas ministrs regulāri dodas uz reģioniem, lai tiktos ar vietējiem uzņēmējiem un pārrunātu aktualitātes reģiona un valsts ekonomikā, kā arī diskutētu par nepieciešamajiem uzņēmējdarbības vides uzlabošanas pasākumiem. Šogad reģionālajās vizītēs D.Pavļuts jau ir apmeklējis Jēkabpili, Līvānus, Liepāju, Talsus, Jelgavu, Tukumu, Alūksni un Gulbeni.

Komentāri 3

...

Ja nav ko teikt ,tad nevajag nesaki neko.
Bet vsp pozitīvi.

pirms 7 gadiem, 2013.06.13 17:31

...

tb nevajag teikt neko.

pirms 7 gadiem, 2013.06.13 17:32

Valka