Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darba vizītē Valkā ieradās L.Straujuma 1

 31.maijā  darba vizītē Valkā ieradās Ministru prezidente Laimdota Straujuma. Tikšanās laikā novada domes priekšsēdētājs V.A.Krauklis izklāstīja, ar kādām problēmām sastopas robežpilsēta Valka. 

Pašvaldības vadītājs aicināja L.Straujumu atbalsīt ceļa posma uz A3  šosejas (no Rīgas - Zemgales ielu krutojuma līdz Indrānu ielai) Valkas pilsētā rekonstrukciju, runāja par medicīnas pakalpojumu pieejamību Valgas slimnīcā Latvijas iedzīvotājiem un Valgas arodskolas latviešu grupas finansēšanu.

 Tāpat V.A.Krauklis aicināja vērst uzmanību uz īpašo Valkas pilsētas ģeogrāfisko stāvokli un atbalstīt dažādus Igaunijas un Latvijas pārrobežu sadarbības projektus tieši Valkai un Valgai, pilsētām, kurām tas būtu visvairāk nepieciešams.Pēc tikšanās novada domē ministru prezidente L.Straujuma apmeklēja Valkas novadpētniecības muzeju, kur apskatīja izstādi veltītu Jānim Cimzem, vēlāk nolika ziedus pie J.Cimzes pieminekļa, godinot izcilā tautasdziesmu apkopotāja, latviešu kora mūzikas pamatlicēja un profesionālās mūzikas aizsācēja 200.jubilejas gadu.

 Noslēgumā L.Straujuma devās uz Valkas brīvdabas estrādi, kur uzrunāja lielkoncerta "Cimzes kods" dalībniekus - ap 2000 dalībnieku no Latvijas un Igaunijas.

Komentāri 1

Valka