Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Datorprasmes atvieglo dzīvi

Otrdien, 2. martā, Valkas pilsētas bibliotēkā notika apmācību seminārs "AS "Latvenergo" klientu portāla www.e-latvenergo.lv iespējas". Seminārs rīkots projekta "Trešais tēva dēls" ietvaros.

Šajā seminārā varēja piedalīties ikviens, un tā mērķis bija apmācīt un informēt iedzīvotājus par Latvenergo klienta portāla piedāvātajām iespējām. Katrs apmācības dalībnieks saņēma izdales materiālu ar apskatāmo tēmu izklāstu. Šis seminārs īpaši noderīgs ir tiem, kuri maksājumus par patērēto elektroenerģiju kārto ar interneta starpniecību, jo šis norēķina veids ir bez maksas. Valcēniešiem portālā palīdzēja orientēties Sandra Beiša.

Latvijā ir izsludināta e-prasmju nedēļa, un tās mērķis ir ieinteresēt plašāku sabiedrību par e-prasmju apgūšanas un pielietošanas iespējām, informēt kur un kā pielietot jau esošās e-prasmes, uzlabot tās, kā arī uzzināt par valsts sniegto e-pakalpojumu saņemšanas iespējām un to ērtāku izmantošanu.

E-prasmju nedēļa ir Eiropas Komisijas iniciatīva, kas tiek organizēta visās Eiropas Savienības dalībvalstīs laikā no 2. līdz 5. martam. Latvijā e-prasmju nedēļu organizē Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācija (LIKTA) un Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija sadarbībā ar SIA "Lattelecom".

Plašāka informācija par e-prasmju nedēļu Latvijā - LIKTA mājas lapā http://www.likta.lv/LV/Aktivitates/Lapas/e-prasmes.aspx.

E-prasmju nedēļas ietvaros 2. un 3. martā ar uzņēmuma Lattelecom atbalstu portālā www.apollo.lv būs skatāms divu dienu tiešraižu cikls, kur ikviens interesents varēs uzzināt par dažādiem e-pakalpojumiem, ko piedāvā valsts iestādes, kā arī par daudzveidīgo e-pakalpojumu izmantošanas iespējām izglītībā un kultūrā, uzņēmējdarbībā, finanšu jomā, katra iedzīvotāja ikdienas uzdevumu veiksmīgā organizēšanā un dažādu sociālo grupu integrācijā sabiedrībā.

"Valsts aģentūra "Kultūras informācijas sistēmas" (KIS) kā e-prasmju nedēļas Latvijā nacionālais partneris aicina iedzīvotājus aktīvi izmantot piedāvāto iespēju un apmeklēt sev tuvāko pašvaldības publisko bibliotēku, lai ar bezmaksas interneta starpniecību noskatītos prezentācijas par sev interesējošajiem e-pakalpojumiem," informē KIS sabiedrisko attiecību speciāliste Ilma Elsberga. 

Valka