Deju draugus aicina “Ziemeļvalsis” 1

Rīt, 5. februārī, pulksten 11.30 Valkas kultūras namā notiks ikgadējie sporta deju svētki "Ziemeļvalsis 2011".

Kā informē Valkas novada bērnu un jauniešu centra "Mice" direktore Vita Kalvāne,Valkā notiek jau par tradīciju kļuvušie sporta deju dejotāju svētki "Ziemeļvalsis 2011". Arī šogad svētkos ar savu dejotprasmi skatītājus iepriecinās dejotāji gan no Valkas novada un tuvākajiem kaimiņu novadiem, gan tālāki ciemiņi. Pasākuma organizators un "Ziemeļvalša"organizētājs Jānis Rukmanis, kurš kopā ar dejotājiem sacensībām gatavojas jau krietnu laiku, domā, ka par dalībnieku trūkumu nebūs jāsatraucas. Gaidāma arī liela skatītāju atsaucība.

Kļuvis zināms, ka noteikti ieradīsies arī deju pāri no Igaunijas pilsētām Valgas un Pērnavas. Savu piedalīšanos sacensībās apstiprinājuši dejotāji no Cēsīm, Smiltenes un Valmieras. Iespējams, redzēsim arī deju pārus no Ķeguma. No "Mices" deju kluba "Ziemeļvalsis" piedalīsies 10 - 15 pāru. Atkarībā no prasmēm redzēsim divu, četru, sešu un astoņu deju grupas. Skatītāji varēs vērot Eiropas, Latīņamerikas un standarta dejas.

Dalībniekus vērtēs deju klubu tiesneši, tostarp arī Dainis Liepiņš no Cēsīm, Līga Širina no Smiltenes, Ants Lopsiks no Pērnavas un Marika Lalina no Valgas. "Gaidīsim līdzjutējus! Ieejas maksa būs draudzīga visiem. Šāds pasākums Valkā notiek ne vairāk kā vienreiz gadā, tāpēc izmantojiet šo iespēju," aicina J. Rukmanis.

Komentāri 1

Giggle

Biežāk šādos pasākumos vajadzētu piedalīties pašam Jānim R., tad jau atsaucība būs liela. Vismaz no mazajām un ne tik mazajām meitenēm. Kā ne kā, kad tad vēl lai pamielo acis :p

pirms 10 gadiem, 2011.02.07 12:20

Valka