Dzīvnieku SOS: Izglābto suni meklē īstie saimnieki

Šodien redakcijā lūgt palīdzību bija ieradies Valgas iedzīvotājs Raiko, kurš Valgas apriņķa laikrakstā "Valgamaalane" bija izlasījis par Pedeles ledū ielūzušo suni, kuru no nāves izglāba valcēniešu ģimene. Zvanīt pa tālruni +37256499706 (Igaunija).

 

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja par suni, kurš pagaidu mājvietu bija atradis pie saviem glābējiem Valkā. Diemžēl viņi dzīvnieku nevarēja paturēt, jo pašiem māju sargā divi palieli suņi. Ar "Ziemeļlatvijas" starpniecību augumā palielajam un pēc dabas saticīgajam sunim izdevās atrast jaunas mājas pie kāda pensionāru pāra Smiltenes pusē.

 

 

Dzīvnieks devās līdzi jaunajiem saimniekiem, jo īstie saimnieki nebija atsaukušies. Nu ir zināms iemesls, kāpēc viņi to nebija darījuši - viņi dzīvo kaimiņpilsētā Valgā. Tikai no "Ziemeļlatvijas" pārpublicētās informācijas Džeka saimnieki sapratuši, ka tas ir viņu mīlulis un steiguši to meklēt. Sunim ir jau vairāk nekā 14 gadu un viņš nekad nav turēts pie ķēdes.

 

 

Raiko ļoti cer, ka ar jaunie saimnieki izrādīs līdzjūtību un sapratni un atdos Džeku īstajiem saimniekiem Valgā. Situāciju sarežģī tas, ka suņa glābēji nav paprasījuši kontakttālruni jaunajiem saimniekiem Smiltenes pusē. Gadījumā, ka kādam ir informācija par Džeka jauno mājvietu vai arī šo publikāciju lasa tagadējie saimnieki, viņi lūgti zvanīt pa tālruni +37256499706 (Igaunija) vai uz redakciju 64707048/

 

"Ziemeļlatvija" cer, ka Džeks beidzot nokļūs savās īstajās mājās un vecumdienas pavadīs pie savējiem.

Valka