Dzīvnieku SOS: Lūdz palīdzēt atrast jaunas mājas 3

Cerot uz cilvēku atsaucību un līdzcietību, bijušie Valkas dzīvnieku patversmes darbinieki Gunta un Māris lūdz sniegt pajumti četriem mīļiem un kārtīgiem kaķiem.

Kļūstot aukstākam, Gunta un Māris šos dzīvniekus aiznesa uz mājām, jo tobrīd dzīvnieku patversmē - telpā, kurā mitinājās kaķi, bija ļoti auksts, jo tā bija un joprojām ir neapkurināma. Tika nolemts, ka kaķi auksto laiku pārlaidīs siltumā, bet pēc tam atkal atgriezīsies patversmē.

Sākoties nesaskaņām, par kurām jau rakstījām, abiem darbiniekiem nācās no darba aiziet, bet kaķus vairs neatdeva patversmē, jo bija pamatotas bailes par dzīvnieku nošpricēšanu.

"Ziemeļlatvija" atgādina, ka pašlaik novada domē ir izveidota komisija, kas izskata patversmes vadītājas Ritas Luguzes rīcību attiecībā pret dzīvniekiem, pārbauda finanšu dokumentus, kā arī izskata vairākus iedzīvotāju rakstītus iesniegumus. Par komisijas darbu un lēmumu, kā arī par laboratorisko izmeklējumu rezultātiem, kas veikti patversmes teritorijā mirušajam kaķim, rakstīsim kādā no nākamajiem laikraksta numuriem.

Ja kāds labsirdīgs cilvēks vēlas mājās kārtīgu peļu junkuru un mīļu un uzticamu draugu, aicināti zvanīt uz mobilo tālruni 25437695.

Komentāri 3

es

Minčiem paveicās ,ka patversmē strādāja iejūtīgi cilvēki!Paldies viņiem !Ceru ,ka atradīsies labi saimnieki.
Paldies Ziemeļlatvijai par to , ka informējat par atstātajiem dzīvniekiem , tādējādi dodot viņiem iespēju atrast mājas un iespēju dzīvot!
Vai patiešām Rita nespēj noorganizēt uzmūrēt krāsniņu patversmē? Vai patiešām neatrastos cilvēki, kas palīdzētu un uzmūrētu bez atlīdzības, bet materiālus taču arī varētu sameklēt, kaut vai lietotus ķieģeļus; smiltis sameklēt , kādam varbūt ir cements , kas palika pāri no celtniecības.Ne jau visu vienmēr vajag pašvaldībai prasīt.Domāju ,ja tas darbs būtu sirdslieta, nebūtu tā kā tagad ir patversmē.

pirms 10 gadiem, 2011.01.24 15:43

...

Krasnina patversme jau sen ka sarupeta, tikai nez kapec Luguze vinu neizmanto dzivniekiem?

pirms 10 gadiem, 2011.01.24 15:57

Valka