Dzīvnieku SOS: Valkas patversmē – sunīte un divas kaķenītes

Otrdien redakcijā pēc palīdzības vērsās Valkas dzīvnieku patversmes vadītāja Rita Luguze, lai lūgtu palīdzēt atrast mājas noklīdušai suņu meitenei un divām skaistām kaķenēm.

 

Patversmē pašlaik uzturas jauna melna, maza auguma, draudzīga kucīte, kura atrasta klīstam netālu no Valkas pamatskolas. Sunīte, iespējams, ir noklīdusi, jo uzvedas kā īsts mājas suns. R. Luguze ievērojusi, ka kucīte zina, ko nozīmē gulēt dīvānā.

 

 

Ja kāds fotogrāfijā atpazīst savu draugu, tad aicināts zvanīt pa mobilo tālruni 26688217. Tāpat jaunas mājas kāro divas mīlīgas, klīniski veselas, skaistas un gudras kaķu meitenes.

 

 

 R. Luguze atklāj, ka sen nav redzējusi tik izskatīgus un mīlīgus kaķus - viena ir melna ar garu spalvu, bet otra - ruda jo ruda, kas neesot raksturīga krāsa kaķenēm. Abas ilgāku laiku klīdušas pa Blaumaņa ielas rajonu.

 

R. Luguze brīdina, ka, tuvojoties pavasarim, mainās mājdzīvnieku uzvedība, tāpēc saimniekiem jārūpējas, lai tie nesāktu klaiņot ar vēlmi pāroties. Vislabākais risinājums šai problēmai ir runču kastrācija vai kaķeņu sterilizācija. Arī pilsētās dzīvojošajiem suņiem tas ir vislabākais atrisinājums.

 

Valka