Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Eiropai simpatizē valcēniešu plakāts

Ir noslēgusies Eiropas Komisijas konkursa "Uzzīmē man tiesības" iesniegto plakātu vērtēšana. Latvijā reģistrēja 59 komandas un iesniegti 64 plakāti. Valkas jauniešu domes komanda "Kodols" 15 līdz 18 gadu vecuma grupā izcīnīja godpilno trešo vietu.

Valkas novada domes Bērnu un jauniešu centra "Mice" ārpusstundu darba organizatore Romina Meļņika informē, ka šogad 27 Eiropas Savienības valstīs konkursā piedalījās vairāk nekā 50 tūkstoši jauniešu un tika sagatavoti 11 334 plakāti par bērnu tiesībām.

Radošo darbu vērtēšanas žūrijā piedalījās pieci vērtētāji, kas pārstāvēja Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, LR Ārlietu ministriju, LR Izglītības un zinātnes ministriju, jaunatnes vienotai Eiropai klubu "Māja" un biedrību "Latvijas lauku forums", un arī pazīstamais mākslinieks Jānis Anmanis.

Žūrija izvirzīja 1. līdz 3. vietas ieguvēju katrā vecuma grupā. Valkas jauniešu domes komandā "Kodols" darbojās Laura Tetere, Ginta Kozlovska, Anete Selga un Vita Āboliņa.

Valka