“Emmaus Smiltene” - jaunas mājas 1

Šonedēļ Valkā, Rūjienas ielā 3d (poliklīnikas telpās pa labi no bijušās reģistratūras), jaunajās biroja telpās iekārtojas biedrība "Emmaus Smiltene", kas līdz šim jau desmit gadus aktīvi rosījās Smiltenes pusē.

 

"Ziemeļlatvija" jau vairākkārt rakstīja par biedrības nedienām ar telpām Smiltenē, tāpēc aktīvisti lūdza atbalstu Valkas domē. Biedrības valdes priekšsēdētāja Ārija Indrikovska pateicas pašvaldībai par atbalstu un ieinteresētību, jo šonedēļ biedrības jaunajās telpās jau tiek uzstādīti gan siltumskaitītāji, gan atsevišķs elektropadeves skaitītājs, kas ļaus biedrībai norēķināties par faktiski izlietotajiem pakalpojumiem. Tas šajos sarežģītajos ekonomiskajos apstākļos ir svarīgi, jo sabiedriskā labuma organizācija administratīvo izdevumu segšanā var tērēt tikai 25 procentus no ieņēmumiem.

 

Ceturtdien četrās telpās darbojās gan organizācijas aktīvisti, gan pagaidu sabiedriskajos darbos nodarbinātie valcēnieši, gan arī Lattelekom vīri. Trijās telpās plauktos sagūlušas saimniecībai noderīgas lietas - trauki, virtuves piederumi, mēbeles, dažādas lustras, bērnu rati, drēbes un apavi.

 

 

Lai palīdzētu organizācijai izdzīvot finansiāli, piemēram, norēķināties par komunālajiem pakalpojumiem, te gaidīts ikviens, kurš par sev noderīgu lietu var atstāt ziedojumu. Apmeklētāji gaidīti otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no pulksten 9.00 līdz 16.00, bet sestdienās no pulksten 9.00 līdz 14.00.

 

Ārija Indrikovska sola, ka jau pavasarī sadarbības partneri no Zviedrijas Valkas iedzīvotājiem sūtīs humānās palīdzības sūtījumu.

 

"Jau ilgus gadus šī organizācija svētkos ir atbalstījusi Valkas bērnus, vasarās vedusi viņus uz Franciju. Te būs vēl viena vieta, kur cilvēkiem varēs palīdzēt," uzskata Valkas domes Sociālā dienesta vadītāja Natālija Dubrovska. Viņa ir gandarīta, ka bijušās poliklīnikas telpas tagad būs atkal apdzīvotas.

 

 

 

Komentāri 1

Valka