Atklās Omuļu bibliotēkas jaunās telpas 6

12. martā plkst. 11:00 visi gaidīti Omuļu bibliotēkas jauno telpu atklāšanas pasākumā!


Pasākumā runas teiks Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis un Ērģemes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Krams. Dziedās Ērģemes pagasta bērnudārza bērni, un skolēni skaitīs sagatavotos dzejoļus.Pēc svinīgās sarkanās lentas pārgriešanas, notikumam par godu ir ieplānots īpašs pasākums – „grāmatu ķēde”.

 Ērģemes pagasta bērni dosies jautrā gājienā ar Marta Zaķi un simboliski pārnesīs grāmatas no Omuļu bibliotēkas vecajām telpām uz jaunajām. Tikmēr apmeklētāji varēs apskatīt bibliotēkas izremontētās telpas.Ērģemes pagasta Omuļu bibliotēkas telpu remonts tika uzsākts 2013.gada decembrī. 

Telpās tika veikta durvju un logu, ūdensvada, kanalizācijas, apkures un ventilācijas izbūve, elektroapgādes un apgaismojuma izveide, kā arī iekšējie apdares darbi. Pirms tam bibliotēka atradās vecajā Omuļu skolā un bija avārijas stāvoklī.Ērģemes pagasta bibliotēkas vadītāja Līga Kondratjeva atzīst, ka Omuļu bibliotēkas atklāšana ir ļoti nozīmīgs notikums pagastā. 

Bibliotēkas ir viens no pagasta būtiskākajiem centriem, kur satikties, izglītoties un pavadīt brīvo laiku.Uz pasākumu kursēs arī transports no Turnas plkst.10.30 un no Ērģemes centra plkst.10.40.Uz tikšanos Omuļu bibliotēkā!

Komentāri 6

?

Kad atspoguļosiet šo pasākumu, uzrakstiet, cik Omuļos ir iedzīvotāju, cik no tiem lasa grāmatas un cik pavisam grāmatu būs šai bibliotēkā.

pirms 7 gadiem, 2014.03.09 11:06

pec tavam domam

ja pat viens lasitajs, tad to jaiznide? tu esi atpalicis, tapec au atu ari neesi pasvaldibas prieksedetajs, jo tev rup sazin kas, nevis cilveki kuriem patik lait, vai sportot.

iniciativa ir jaatbalsta, jo sabiedriba veidojas no mums visiem. tu iespejams psrs stila audzinats doma, ka tev jasez, bet valdibai tev visu jadod. izradi pats iniciativu.

cilveki izradija, sanema atbalstu un tiem bus moderna biblioteka. malaci.

pirms 7 gadiem, 2014.03.09 12:08

jauki

Omuļos biblioteka ir svarīgāka kā vairāk apdzīvotās vietās.Tā ir mazā kultūras un kopāsanākšanas saliņa,par ko liels paldies vadītājai Valvei.Forši,ka būs normālās telpās!

pirms 7 gadiem, 2014.03.09 14:43

tak atver

krogu un salasi tur vietejas zupas, varesiet lasit zlurgas sastavu, pareizak sakot meklet pazistamus burtus, lasit ta ta suga sen neprot.

pirms 7 gadiem, 2014.03.09 18:54

anna

atkal kādam skauž,būtu laikam labāk neko nedarīt.

pirms 7 gadiem, 2014.03.09 17:13

Ērģemes pagasts