Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ērģemieši lūdz sabiedrības atbalstu 5

Lai Ērģemes pamatskolas pirmsskolas grupu audzēkņi varētu saturīgi nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, ir nepieciešams jauns sporta inventārs. Ērģemieši lūdz sabiedrības atbalstu, līdz 31. maijam balsojot par projektu “Mazie ērģemieši sporto”.

Projekts ir iesniegts labdarības projekta “LabieDarbi.lv” publiskajā projektu konkursā. Tā iesniedzēja ir Evita Cimbule. Projekta aprakstā viņa raksta: “Ērģemes pamatskolas pirmsskolas grupas apmeklē 34 bērni vecumā no pusotra līdz septiņiem gadiem. Mēs lepojamies, ka pēdējo gadu laikā mūsu pulciņš aug, nevis samazinās kā daudzos lauku pagastos. Bērnudārzā pieejamais sporta inventārs ir no deviņdesmitajiem gadiem, tādēļ daudzas lietas ir fiziski un morālo novecojušas. Vecākās grupas bērnu sporta nodarbības notiek blakus esošajā skolas sporta zālē, savukārt jaunākie bērni izmanto bērnudārza zāli.

Palīdzot mums iegūt jaunu sporta inventāru, jūs sekmētu tuvējo apdzīvoto vietu – Ērģemes, Turnas, Omuļu un Kārķu – bērnu fizisko attīstību un kustību apguvi. Pirmsskolas grupas atrodas vienā ēkā ar novada ģimeņu atbalsta centru “Saulīte”. Līdz ar to arī šiem bērniem būtu iespēja izmantot jauno sporta inventāru.”

Lai varētu iegādāties visu nepieciešamo sporta inventāru, ir nepieciešami 2995 lati. 

Projekta iesniedzēji skaidro, ka viens cilvēks līdz maija beigām var atbalstīt ar divām tik ļoti svarīgām balsīm. Pavisam kopā nepieciešams desmit tūkstoš balsu, tātad aktīviem jābūt pieciem tūkstošiem atbalstītāju. Ērģemieši ir pārliecināti, ka “visi kopā mēs to varam”.

Balsot var gan interneta vietnē www.draugiem.lv, gan arī Labo darbu mājaslapā www.labiedarbi.lv. Pašlaik ērģemiešu projekts ir saņēmis 716 atbalstītāju balsu (dati kopš piektdienas). Maijā kopējais naudas fonds ir 12 244 lati, kas paredzēti iesniegtajiem projektiem, kas gūs vislielāko atsaucību.  

Komentāri 5

Lai Jums palidz Vents Armands Krauklis

kas tam 3000l? tiri nieki.

pirms 7 gadiem, 2013.05.07 08:51

Vents Armands Krauklis

Ziņas par manu materiālo stāvokli ir stipri pārspīlētas. Pats jau nobalsoju un uzaicināju balsot savus draugus. Nepaslinkojiet un dariet tā pat!

pirms 7 gadiem, 2013.05.07 09:26

ome

es kad biju maziņa,bijām aktīvi kustīgi iztikām bez tūkstošiem,mums pat bērnu mantiņas nebija,kā nu mācējām tā pagatavojām paši.Esmu pēckara dzimusi.

pirms 7 gadiem, 2013.05.09 06:43

Ērģemes pagasts