Omuļu bibliotēkas remontu plānots pabeigt janvāra beigās 2

Ērģemes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Krams informē, ka līdz janvāra beigām plānots pabeigt vēl aizvadītā gada beigās uzsākto remontu jaunajā Omuļu bibliotēkā. “Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka novada dome, izvērtējot esošās bibliotēkas telpas bijušās Omuļu skolas ēkas otrajā strāvā, pieņēma lēmumu bibliotēku pārcelt uz  pagasta īpašumā esošās divstāvu ēkas vienu no pirmā stāva dzīvokļiem. Pašvaldība bibliotēkas remontam un pārcelšanai piešķīra 20 tūkstošus latu. 


Pašvaldības izsludinātajā iepirkuma konkursā tiesības remontēt bibliotēku ieguva vietējais celtniecības uzņēmums “MG Eirobūve”. J. Krams norāda, ka celtniekiem ir pietiekami daudz darba – dzīvoklī ir paveikta pārbūve, ir uzmūrēta jauna krāsns, pašlaik tiek likti jauni logi, ir pasūtinātas durvis. Pēc pagasta pārvaldnieka teiktā, katru dienu objektā rosoties vismaz trīs strādnieki. 

Pagastā bibliotēkas remonts nav vienīgais objekts, kur notiek pozitīvas pārmaiņas. Aizvadītā gada beigās pie jauna bezazbesta šīfera jumta ticis Turnas tautas nama ēkas spārns, kur atrodas sociālie dzīvokļi.   

Komentāri 2

prieks

paldies , ka omuļu cilvēkiem būs jaukas jaunas telpas.

pirms 7 gadiem, 2014.01.10 21:13

Pravietis

Remontēt Omuļos bibliotēku par 20 tūkstošiem latiem ! Nedomāju , ka tas ir lietderīgi . Acīmredzot novadam naudas ir par daudz ja var tā šķiesties ar naudu . Es gribētu zināt cik Omuļos ir aktīvu bibliotēkas lietotāju . Nedomāju , ka reāli vairāk kā 10, tas nozīmē ka 2 tūkstoši uz cilvēku. Protams atskaitēs lietotāji būs vairāk. Tad jau vajag ierosināt radīt vai uzlabot bibliotēkas Pedelē, Vēveros, Turnā, Saulē, Lugažos , Sēļos Zīlē, Mežmuizā ,Cirgaļos un citos liel ciematos ar tikpat "blīvu" apdzīvotību .

pirms 7 gadiem, 2014.01.15 00:58

Ērģemes pagasts