Fotoreportāža: “Gaismas tilts” - arī Valkā 6

Piektdien jau pirms pulksten astoņiem vakarā uz pilsētas galvenās tranzītielas - Ausekļa ielas - esošā tilta pār Pedeli pulcējās pilsētas iedzīvotāji, lai piedalītos Vislatvijas akcijā "Gaismas tilti".

 

Skanot mūzikai, cilvēki nesteidzīgi iededza līdzpaņemtās sveces, apskatīja Valkas mākslas skolas audzēkņu izstādi, sasveicinājās un gaidīja Ziemeļlatvijas kameransambļa uzstāšanos.

 

 

Vairākums aptaujāto akcijas dalībnieku atzina, ka šo akciju saista ar pirms 20 gadiem notikušo Baltijas tautu akciju "Baltijas ceļu". Savukārt valcēniete Anita Čekanoviča uzsver: "Es zinu, kāpēc notiek šī akcija, tāpēc man ir svarīgi šeit atrasties."

 

"Ziemeļlatvija" novēroja, ka starp akcijas atbalstītājiem uzkrītoši maz bija jauniešu, toties vecāka gadagājuma cilvēki nebija paslinkojuši, lai pabūtu kopā un godinātu tēvu zemi.

Komentāri 6

kā tā

Un kapēc nav tilts tumsā nobildēts? Tikai Valcēnieši sabildēti, kas dedzina sveces. Tādus skatus es arī svecīšu vakarā varu redzēt. Neesmu profs, bet gan jau ka visa sāls ir tumsā bildēts tilts, bet...

pirms 12 gadiem, 2008.08.26 14:25

pensionare

Valkas pensionaru,zieds,dazlabstantuks pa divlagi,bet to galveno efektu nemaz nemana....!

pirms 12 gadiem, 2008.08.28 07:26

F8

Sportiskais - labais!! Tiešam foršas bildes, arī citas- par borderrock u.c.

pirms 12 gadiem, 2008.08.28 09:52

Valka