Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iespējams apmeklēt nodarbību ciklu Latvijas – Igaunijas institūtā

13. decembrī Praktiskās pirmdienas ietvaros pulksten 17.00 Latvijas - Igaunijas institūtā aicinām uzzināt noderīgas lietas par kaķu veselību, uzturēšanu un paradumiem. Veterinārārste Ingrīda Vilne dalīsies interesantos faktos par kaķu raksturu, kā arī atbildēs uz konkrētiem jautājumiem par Jūsu mājdzīvnieku

Mēģināsim mazliet paredzēt, ko varam sagaidīt no zaķa-kaķa gada, ko no sava mājdzīvnieka nākamajā sezonā būtu ieteicams apgūt," norāda Latvijas - Igaunijas institūta mācību centra vadītāja Zane Bulmeistare.

Viņa atzīmē, ka 21. decembrī Ogu otrdienas ietvaros pulksten 15.30 Latvijas - Igaunijas institūtā par pozitīvās domāšanas spēku, tās avotu mūsdienu situācijā un savu pieredzi stāstīs Māra Bondare-Petersena (dalība - bezmaksas).

„Māra par šo tēmu runājusi arī Latvijas Radio. Saulgriežu gaidīšanas laikā iedegsim ne tikai svecītes, bet gūsim iedvesmu no gaiša cilvēka," saka Z. Bulmeistare.

Uz nodarbībām lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot 64781193, 29158517 vai rakstot [email protected].

Z. Bulmeistare informē, ka Latvijas - Igaunijas institūts ir uzsācis jaunu nodarbību ciklu. „Praktiskajās pirmdienās" interesenti varēs iegūt dzīvē noderīgas zināšanas, „Ogu otrdienās" tikties ar cilvēkiem „odziņām" - stāstnieki būs gan sabiedrībā zināmi, gan tādi cilvēki, kas gatavi dalīties savā dzīves pieredzē, interesantos atmiņstāstos, notikumos. „Ciemiņu ceturtdienās" aicinām uzņēmējus, bankas, organizācijas, pašvaldības pārstāvjus un citas institūcijas dalīties jaunumos, piedāvājumos, informēt par aktivitātēm, kas iedzīvotājiem būtu noderīgas ikdienā. Gaidām arī ieteikumus, kādas praktiskās nodarbības būtu nepieciešamas, kādus stāstniekus gribētu klausīties.

Valka