Ir skaisti, bet... (PAPILDINĀTS) 21

Dienu pirms jaunās tranzītielas svinīgas atklāšanas "Ziemeļlatvija" kopā ar profesionālu satiksmes noteikumu pārzinātāju, autoskolas "Ar Bruno" vadītāju Oļģertu Pedraudzi izbrauca jauno tranzītmaršrutu, lai pārliecinātos, vai jaunā brauktuve ir pietiekami laba un ērta autovadītājiem.

Ceļu būvnieku darbs tiešām ir uzteicams. Jāatzīst, ka tik labas brauktuves Valkā nav bijis visā tās vēsturē. Tomēr dažu vietu iekārtojums šķita visai dīvains, kas vairāk norādīja uz lieku naudas iztērēšanu nevis pārdomātību.

25.11.11.

Pēc informācijas ievietošanas portālā šodien, dažas stundas pirms tranzītielas atklāšanas, ceļa zīmes pie stāvlaukuma bija izmainītas tā, lai autovadītāji, izbraucot no stāvlaukuma, tūlīt varētu pagriezties pilsētas virzienā.

Varbūt arī portāla lietotāji ir ievērojuši nepieciešamību, kaut ko pamainīt tranzītielas aprīkojumā, lai nepilnības pagūtu novērst un jaunā iela radītu tikai prieku. 

Komentāri 21

Bang

nu gan breeka par 7 ziimeem.atbrauc un nokomentee valmieraa Stacijas ielu:D

pirms 9 gadiem, 2011.11.24 14:16

Sandra

Iebraukšana un izbraukšana no Mego stāvlaukuma ir galīgi nepārdomāta! Iebraucot no Igaunijas puses Rūjienas ielā iegriezties Mego stāvlaukumā neļauj horizontālais apzīmējums uz ielas. Tātad, piemēram, 'fūrei' jāgriež uz centru un jāiebrauc stāvlaukumā no Ausekļa ielas, kur iebrauktuve stāvlaukumā ļoti šaura. Bez tam luksafora kreisā sekcija deg labi ja 5 sekundes (vismaz vakar vakarā tā bija), nogriezties uz Ausekļa ielu paspēj pāris vieglās mašīnas.
Izbraukt no stāvlaukuma praktiski var tikai Ausekļa ielā, bet Rūjienas ielā, kur platāka iebrauktuve atļauts nogriezties tikai pa labi, t.i., Igaunijas virzienā.
Ja šādi izkārtota satiksmes kustība, tad Ausekļa ielas iebrauktuve būtu jāpaplatina

pirms 9 gadiem, 2011.11.24 14:55

Miza

No sūnu ciema metodiķa skatupunkta ļoti pamatotas iebildes :)))
Pedraudža kungs, patiesībā neviens nezin cik intensīva satiksme būs, kad tranzītceļš tiks atklāts visā garumā, tajā skaitā arī Rīgas-Zemgales krustojums. Tad izvietotās zīmes gan uz Rūjienas ielas, gan pie estrādes un Meža kapiu stāvlaukumiem iespējams būs pat ļoti sakarīgas.
Jā, šodien man pat tie luksofori šķiet smiklīgi.. tāda lielpilsētas ilūzija :))

pirms 9 gadiem, 2011.11.24 15:13

...

Ha,ha...sitas ir labs! Man iipasi patiik taa pirmaa situaacija, kur iebraukt aizliegts, kaut kaa lai tur iebrauc, ja prieksaa dzelzs stienis!!

pirms 9 gadiem, 2011.11.24 15:35

Krā

Arī no estrādes puses nākot, pretējā pusē ir autostāvvieta, uz kuru netiek gājējs, ja neaiziet līdz nākošajam krustojumam.

pirms 9 gadiem, 2011.11.24 15:40

Braucējs

Pielikšu es ar savu darvas karoti:

"Iebraucot no Igaunijas Valkā, grūti ievērot un iegaumēt daudzās ceļa zīmes, kas uzstādītas cita aiz citas. Arī apstāties un rūpīgāk apskatīties nedrīkst, jo to neļauj pati pirmā ceļa zīme."

Šķiet tālāk par Valku nav braukts visu mūžu. Nu labi līdz ar sakostiem zobiem līdz Berģiem. Tālāk jau sākas melnais caurums.

pirms 9 gadiem, 2011.11.24 16:28

Luksoforā pie Mego no igauņu puses tiešām kreisais pagrieziens deg ļoti īsu laiku. Neviena mašīna priekšā nestāvēja, taču jau krustojuma vidū iedegās dzeltenais signāls, tātad knapi 2 auto paspēs izgriezties.

pirms 9 gadiem, 2011.11.24 16:57

Urmass

nevajag satraukties, luksofora vietā uztaisīs drīz apli! :)

pirms 9 gadiem, 2011.11.24 18:58

stieni un margas

nu un? un pie virsiem likvideta furistu iecienita stavesana, ielika margas un zimes, uzzimeja nepartrauktas linijas. tas tapec ka talavas iela planota jauna estuve furistiem un caurbraucejiem, stavlaukums, tur pat iebrauktuve sobrid nelogiski plata sauraja ielina, likas ka plava jabrauc, iebraucot.

viss paveikts loti labi. kads sarupeja. par valsts naudu.

pirms 9 gadiem, 2011.11.24 19:26

ne valcēnietis

par 4.bildi
Izskatās, ka kungi nepārzin pilsētu ..tā ir P.Radziņa iela nevis "gluži vienkārši iebraukāts palīgceļš".
..a bet jaunais ceļš ir labs, prieks par Valku :)

pirms 9 gadiem, 2011.11.24 20:43

valcenietis

ja esi ne valcenietis, tad ne prato, generala iela tiesi preti, bet zime no plavas, kur binderisti smilti glabaja.

kurs ko zin par to estuvi? jaunas darbavietas vai?

pirms 9 gadiem, 2011.11.24 21:11

ne valcēnietis

to valcenietis
Tavai zināšanai "kur binderisti smilti glabaja" un tagad ir asfaltēta nobrauktuve (garākā), arī ir P.Radziņa iela ~133m

pirms 9 gadiem, 2011.11.24 22:10

slips uzkalnins

to Zilbers.
aivar, kad raksti paskaties vismaz apkart, pedeles upite tev, tas ir lauktehnikas ugunsgreka dikis.

kur interesanti ta upite sakas un beidzas? raksts ne par ko.

pirms 9 gadiem, 2011.11.24 23:44

ne valcēnietis

..līdz Pedelei vismaz 300m un ne jau šajā ceļa pusē

pirms 9 gadiem, 2011.11.25 00:34

forši

Nez, man jau dikti patīk jaunā štrāse. Un zīmes nepavisam nav par daudz. Tagad vakaros tikai sava prieka pēc gribas pat bez vajadzības tur izbraukt un papriecāties :) Vakar papriecājos arī par Pepi Rer norādi, malači, daži vismaz uzreiz saskata iespējas un uzliek norādes. Ko pārējie snauž (Servilat, Ligumss, Valkas tehnika utt?).

Vienīgi jautājums man ir, labi, šodien atklāt tranzīta maršrutu, bet, jautājums, kā reāli tiks organizēta tranzīta satiksme no Raiņa-Zemgales ielas krustojuma, jo kā zināms, tas pēdējais posms līdz Rīgas ielai (krustojums Rīgas-Zemgales) ir cits iepirkums, kas noslēgsies tikai nākamgad. Pa kurām ielām tiks novirzīta lielā satiksme līdz tam brīdim? Pa Gaisa tiltu, tad pa Poruka ielu? Vai caur Muzeju varbūt? :D Man jau šķiet, šis atkal nav izdomāts pagaidām, vai es kļūdos?

pirms 9 gadiem, 2011.11.25 08:38

Piekdiena

Pievienojos Sandrai..
Vai kaads no ssii projekta uzraugiem ir meegginaajis braucot no igaunijas nogriezties luksoforaa pa kreisi ? vakar piebraucu, ienneemu keiso joslu, man priekssaa 2 auto, bet pirmais rindaa kautkaads vecs Opelis, un tad iedegas zallais, protams Opelis kameer sakurbulee, tikmeer jau paajussas 3 sekundes un atkal iedegas sarkanais.. un taa tas turpinaajaas kaadas 3 reizes kameer opeliitis neiztureeja un paarbrauca paar sarkano..
Es tiessaam gribeetu redzeet kaa binderisti ar ekskavaatoru to kreiso pannemtu...

pirms 9 gadiem, 2011.11.25 09:30

..

Piektdiena - vot sezu un nesaprotu? Par kuru krustu tu runa? Par to pirmo no Igaunijas, kas ir pie Gijas, Walk un poliklinikas? Domaa par sauru cels vai kas?

pirms 9 gadiem, 2011.11.25 10:37

to forsi

ja tu palasitu likumus, tad zinatu, ka jaunais cels ir A klases verts, ta ir valsts magistralais cels, tas vairs nav parka vai varonu ielu dieva aizmirsts nosturs, un likt ko iedomasies reklamas zina nav iespejams, pepi reklama stridigs jautajums, jo ta nereklame neko, ta ir izkartne.

Savukart liguma koku konstrukciju naksies aizvakt, vai to uzturetaji izdaris pasi, jo pec likuma nedrikst but nekas tuvak par 30 metriem no braktuves malas. Nerunajot jau par to, ka starp reklamas objektiem jabut 50 metru attalumam. Akords bija pirmais.

pirms 9 gadiem, 2011.11.25 10:48

forši

Es nerunāju par REKLĀMU, bet palasiet centīgāk, par norādēm :) Lūdzu, nejaukt. Un norādes likt nav aizliegts, iepriekš saskaņojot, vai ne?

Manu jautājumu, kā tiks novirzīta satiksme, kamēr nav atrisināts pēdējais posms tranzītceļā, laikam neuzskatījāt par vajadzīgu atbildēt?

pirms 9 gadiem, 2011.11.25 15:30

to forsi

a kas ipass jautajumam par satiksmi? lidz junijam ies vecas sliedes. tas ka sodien brauc, neko nenozime, ziema uzturetaji neapkalpos divus marsrutus.
vai ari ies pa jaunu lidz iksela majai, tad metis likumu pa pilsetu, lai ari marsruts sanak garaks. citu variantu itka nav.

un viss del ka? ka dome velejas nomuhlit kautko, un sanaca likumsakarigi, ja viss pasutijums tiktu binderam, aplis un apvedcels sodien ari tiktu atklati vienubrid.

pirms 9 gadiem, 2011.11.25 21:32

Valka