Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izdoti jauni Valkas/Valgas tūrisma bukleti

Eiropas Savienības Igaunijas-Latvijas Programmas 2007-2013 projekta „IAVV-Increasing the Attractiveness of Valga-Valka" („Valgas-Valkas atraktivitātes uzlabošana") ietvaros izdoti jauni abu dvīņu pilsētu tūrisma buklet, portālu ziemellatvija.lv informē Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Inguna Medne.

Tie ir bezmaksas un ikviens interesents tos var saņemt Valkas novada tūrisma informācijas birojā.

Tūrisma bukleti ir latviešu, angļu un igauņu valodās. Bukletos ir atzīmēti un izveidoti apraksti par Valkas/Valgas apskates objektiem, kā arī abu pilsētu vēsture pēc hronoloģijas. Savukārt, tūrisma info bukletā ir gan karte, gan muzeju, naktsmītņu, ēdināšanas uzņēmumu kontakti un cita noderīga informācija.

Jau ziņots, ka iepriekšminētais projekts ilgst līdz 2010.gada 30.septembrim.

Valkas domes kopējais projekta budžets ir EUR 530857,- (tai skaitā Igaunijas-Latvijas programmas finansējums ir EUR 451228,45). "Projekta aktivitātes ir sadalītas 4 darba paketēs - menedžments un projekta koordinācija; jaunu pārrobežu infrastruktūras objektu projektēšana; pārrobežu infrastruktūras objektu būvniecība; mārketings un reklāma," piebilst Inguna Medne .

Valka