Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izlozēti Valkas multifunkcionālā centra nosaukuma konkursa uzvarētāji

Pērnā gada oktobrī Valkā pie robežas ar Igauniju durvis vēra multifunkcionālais centrs, kuru nu jau vairums valcēniešu ir apmeklējuši, pusdienojot jaunatvērtajā bistro “Rozmarīns MD” vai apmeklējot veikalu.  Līdz ar centra atvēršanu tika izsludināts konkurss par centra nosaukumu. Aicinājumam iesūtīt idejas nosaukumam atsaucās 15 dalībnieki. Piedāvātajos nosaukumos spēlējās vārdi un idejas, kas raksturo robežpilsētu, piemēram, Bordertown,  inTwo, Twin center u.c. Ideju bija ļoti daudz, tomēr netika pieņemts lēmums par centra nosaukumu.

 Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis izlozēja multifunkcionālā centra īpašnieka sarūpētas balvas konkursa dalībniekiem.  Izloze notika divās kategorijās – nosaukuma ideja un konkursa dalībnieks. Veiksminieki - Edmunds Frīdvalds un Mārtiņš Pabērzs - aicināti pēc balvas Valkas novada domes sekretariātā, Beverīnas ielā 3, Valkā. Tāpat izvērtēšanas komisija lēma, ka specbalva tiek piešķirta arī Dinai Smelterei, par visvairāk iesūtījām 16 idejām, Dina iesūtīja 16 nosaukumu variantus.

 Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos!

Valka